PDA

Zobacz pełną wersję : Przycisk od fog lights a przycisk szyberdachu



FrISs
28-02-09, 21:01
Jak rozwiazaliscie u siebie sprawe przyciskow? Nie wiem jak jest w OEM halogenach, ale w tych ebajowych (czarne przyciski) przciskiem funkcyjnym jest lewy (czyli tak jak hondzie z szyberdachem przycisk od szyberdachu). Zastanawiam sie czy obrocic do gory nogami przycisk od fog'ow i zamonotwac go po prawej czy cos innego pokombinowac, zeby nie wygladalo jak z dupy..

Tompro
28-02-09, 21:10
Ja kupiłem oryginalny przycisk od przeciwmgielnego tylnego (ten co jest razem z ogrzewaniem tylnej szyby). Pasuje akurat tam gdzie trzeba tylko chyba ma inne gniazdo (nie pamiętam bo nie kładłem tej wiązki od halogenów z ebay) to najlepiej kupić go razem z wtyczką i kawałkiem przewodów i sobie podlutować.

MarceLL
28-02-09, 21:30
Jak rozwiazaliscie u siebie sprawe przyciskow? Nie wiem jak jest w OEM halogenach, ale w tych ebajowych (czarne przyciski) przciskiem funkcyjnym jest lewy (czyli tak jak hondzie z szyberdachem przycisk od szyberdachu). Zastanawiam sie czy obrocic do gory nogami przycisk od fog'ow i zamonotwac go po prawej czy cos innego pokombinowac, zeby nie wygladalo jak z dupy..

Większość, jeździ z przyciskiem włożonym do góry nogami, można tak jak kolega wyżej napisał użyć przycisku od przeciwmgielnego tylnego, tyle, że nie pasuję w niego wtyczka, ale podobno pasuję wejście z ogrzewania tylnej szyby, więc musiał byś przełożyć. Najlepiej po prostu szukać OEM przycisku, jak dobrze poszukasz w dziale sprzedam to jeszcze jeden powinieneś znaleźć, bo kilka dni temu były 2 do sprzedania.