PDA

Zobacz pełną wersję : prosze o pomoc przy zakupie civica 5g coupe, pilne!



pejson
26-02-09, 16:54
witam.przepraszam jesli umiescilem ten psot w zlym dziale ale wydawalo mi sie ze bedzie najlepszy.otóż zamierzam kupic civica coupe 1,5.dzisiaj oglądałem jeden egzemlarz i teraz nie wiem sam co mam zrobic.trzeba przyznac ze nie jest w idealnym stanie ale z drugiej strony to jest samochod 15 letni i chyba za duzo nie mozna po nim wymagac,tym bardziej że cena chyba nie jest za duza.przedstawie jakie mankamenty na pierwszy rzut oka zauważyłem:troche dziwnie przypocowany tylni zderzak(na jakies wkrety),malowane były tylnie nadkola(robia sie małe pęcherzyki), na szyberdachu jest około 2 centymetrowa plamka rdzy,lekko wgniecione tylnie nadkole, maska jest troche nie dopasowana( z jednej strony jest troszeczke wieksza szczelina,w środku jest troche pozdzierana tapicerka, zwłaszcza na dachu.prawdopodbnie była uderzona z przodu ale rama nie jest przestawiona.jezeli chodzi o silnik to pracuje równo i jest dynamiczny, z tym że własciciel twierdzi ze ma 102 km a na nim pisze ze to jest d15b2 wiec chyba to niejest mozliwe bo prawdopodnie ma 90 km.zawieszenie wydaje sie ok, nie stuka itp. cena to 7500 plus wszystkie opłaty poniewaz jest sprowadzony,wiec wyjdzie ok 9000.w wyposazeniu ma elektryke.prosze was o rade czy ten samochód jest wart tych pieniedzy, poniewaz sam juz nie wiem co robic,jest to moj pierwszy samochód.wiem ze ciezko to ocenic nie ogladajac go ale mam nadzieje ze macie jakis zarys sytuacji.aha i prosze o mozliwe szybkie rady, poniewaz dzisiaj raczej musze zdecydowac.z góry dzieki

maciek070188
26-02-09, 17:01
za 9000 tys wyrwiesz ladniejsza raczej i dziwne ze ma 90 koni hmmm moze ma inny silnik przewaznie byly albo nawet nie bylo 90 koni w coupe napewno byla mocno walona w przod i jest duzo szpachlu lipaa szukaj innej ma pewnie z 350 tys walniete lekko

przepity
26-02-09, 17:06
d15b2 na bloku ma? jezeli reszte ma osprzetu od b7 to jest to samo, jedyne co to masz juz info ze silnik byl wymieniany, dzial zly, czy warto to juz tylko kwestia tego czego od auta wymagasz, cena... pomine.

pewny jestem ze sie napaliles i najchetniej bys juz to auto kupil dawno temu :D poogladaj moze jeszcze jakies inne...

GAWRON
26-02-09, 17:13
Po piewsze jak już sam zauważyłeś to nie ten dział.
Po drugie nie było coupe z silnikiem D15B2! Tak najprościej pisząc te silniki różnią sie tym że ze d15b7 jest na pełnym wtrysku i nie ma dużej plastikowej puszki między silnikiem a podszybiem. Być może ma przełożoną głowice z kolektorem ssący od d15b7 ale po co ktoś blok zmieniał?? może auto miał takiego dzwona ze pękł blok.. i trzeba było wymienić. Ja bym tego auta na pewno nie kupił bo tak jak sam napisałeś wyjdzie Cie to 9000zł a za tą kase kupisz juz zarejestrowaną w Polsce w normalnym stanie.

w tym przedziale cenowym jest kilka ładnych sztuk.

http://moto.allegro.pl/search.php?string=coupe&from_showcat=1&category=18187&country=1&location_radio=2&state=0&city=&distance=1&postcode=&st=gtext&order=t&buy=0&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=8500&price_to=9500

pejson
26-02-09, 17:32
no tak,dzieki wielkie za szybkie odpowiedzi, z jednej storny sie napalilem troche ale z drugiej jedank troche jeszcze mam zdrowego rozsadku bo inacej bym juz ja pewnie wzial.a tak raczej odpuszcze.wiem moim problemem jest to ze teraz szukam tylko czarnej a to sporo ogranicza ilosc tych aut

aha wrzucam linka do zdjecia tego silnika
http://photos03.otomoto.pl/photos/original/C7/81/51/C7815118_5.jpg

maciek070188
26-02-09, 19:46
cos nie tak z tym silnikiem. ale ma pelen wtrysk to nie moze byc d15b2 cos jest pomotane

jero11
26-02-09, 19:54
silnik był zmieniony ale pozostał osprzęt b7 więc można powiedzieć że jest to D15B7.
bita była a do tego jeśli na dachu wychodzi rdza to ciekawe czy nawet dacha nie miała, nawet widać że szyba była chyba zmieniana, totalna padlina...

pejson
26-02-09, 20:00
jero11- po czym poznałes ze szyba była wymieniana??i która??

maciek070188
26-02-09, 20:02
pejson masz jakies fotki to wez wystaw to sie zobaczy;p jak to wyglada

Lcfr
26-02-09, 20:31
kolejny ....

Chipsy2
26-02-09, 20:58
Szukajka ! (http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/search.php)