PDA

Zobacz pełną wersję : Chłopacy zaiwania woda do bagola oporowo



flamejack
26-02-09, 12:10
Cześć
W bagażniku woda dywanik mokry leci z okolic lewej lampy ,zaklaistrowalem silikonem od ryniedni całą górę lampy a tu nic jeszcze gdzieś zapitala juz nie wiem co musi sie dziać tam gdzie zapas wie ktos gdzie może jeszcze leciec któredy bo juz mie mam pojęcia prosze o podpowiedzi bo mi rysiek zaraz będzie jadł auto-pzdr

stashek
26-02-09, 12:18
Szukaj... X tematów
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=428

skolopendra
26-02-09, 12:19
zaiwania woda do bagola oporowo

tu są nie grypsujący

kup uszczelki lampy w aso i po kłopocie ....albo szukaj na forum było 96775 razy :cool:

flamejack
26-02-09, 12:35
sorry za te grypsy heh juz ogarniam temaz z podanego linka

81saren
26-02-09, 13:10
Ogarniaj ale nie tylko z linka .. warto czasami kliknac u gory miedzy " Nowe Posty " a " Kalendarz "
jest taki magiczny przycisk " Szukaj "
Bylo tez jak samemu poradzic sobie z tym problemem, na szybko wycinajac podkladki i takie tam.
ale chyba jednak lepiej zainwestowac w nowe uszczelki..

flamejack
26-02-09, 14:04
Wiecie co zdjąłem pokrywę głośnika i zobaczyłem ,że woda kapie gdzieś od spodu jak gdyby w środku słupka i zastanawiam się czy leci w środku uszczelki gdzieś z samej góry czy w słupku po wewnętrznej nie mam pojęcia

wunat
26-02-09, 15:19
pewnie ze spawu na slupku ;]

flamejack
26-02-09, 15:43
jak to ogarnąć teraz zobaczyłem ,że spod boczku koło lampy wycieka woda co zrobić gdzie sprobować zalepić silikonem czy najlepiej caly boczek wyciągnąć i szukacwtedy pomocy:confused:

szymon1777
26-02-09, 18:06
Ogarniaj ale nie tylko z linka .. warto czasami kliknac u gory miedzy " Nowe Posty " a " Kalendarz "
jest taki magiczny przycisk " Szukaj "
Bylo tez jak samemu poradzic sobie z tym problemem, na szybko wycinajac podkladki i takie tam.
ale chyba jednak lepiej zainwestowac w nowe uszczelki..

możesz powiedzieć coś więcej o tych podkładkach?