PDA

Zobacz pełną wersję : Jest zwęzka czy nie ??



Blade-87
23-02-09, 08:54
Wiem zezakladam drugi temat no ale coz na tamten nikt nie odpisywal wiec probuje jeszcze raz. Mam civica D14Z1 do tego mam zalozony tlumik sportowy i sportowy filtr powietrza (wklad). Wszystko bylo zamontowane jak kupowałem. Dzisiaj robilem taki test pi razy drzwi ile ma do 100(malo adekwatne bo sam mierzylem czas stoperem i jechalem) no ale w kazdym razie wyszlo mi okolo 11s juz nie wspominajac o tym ze nie byla to zbyt udana proba i tak wnioskuje ze chyba tej zwezki juz nie ma ale nie jestem pewny. I moje pytanie co o tym uwazacie bo nie chce mi sie tego wsyztkiego rozbierac zeby zobacyzc ze jej nie ma...

A i czy mogl by mi ktos wytlumaczyc czemu http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=11737 tutaj jest napisane ze D14Z1 ma 90 KM a w podwieszonym temacie ze specyfikacja silnikow jest napisane ze 75KM

pwl
23-02-09, 10:54
Zdejmij filtr powietrza, otworz przepustnicę (takie kółeczko z boku jest z linką) i zajrzyj w głąb dziury (:D) Jak dziura będzie na całą wielkosć otworu przepustnicy to nie ma zwężki, a jak mniejsza, to zwężka jest.

endriu21
23-02-09, 17:10
w tym linku jest blad

D14A3/Z1 = 75 koni
D14A4/Z2 = 90 koni

reszta jak kolega pisze, innego sposobu nie ma, bez sprawdzania to jak wróżenie z fusów na stoperze wątpię żebyś rozróżnił 2s różnicy.

Chipsy2
23-02-09, 22:00
Może załóż jeszcze ze 100 podobnych tematów bo: "
Wiem zezakladam drugi temat no ale coz na tamten nikt nie odpisywal wiec probuje jeszcze raz. .
pwl dał odpowiedź na pytanie więc temat uważam za zamknięty.