PDA

Zobacz pełną wersję : Gdy walnie Ci poduszka...



olszes
19-02-09, 16:02
ostatnio mialem taki problem :
miałem dziwne drgania, podczas rozruchy i w czasie jazdy okazało sie, ze walneła mi prawa dolna poduszka od silnika, a że nie należa one do tanich postanowilem spróbowac naprawic to domowym sposobem...
kupilem windscren sealer( silikon do szyb samochodowych ) i specjalny primer do tego...
wyciagnalem ta zaraze wyczyscilem, i nazwe to "zalałem" ja na nowo tym wlasnie silikonem, smigam juz tak miesiac i wszystko pieknie gra zadnych drgan, poduszka wyglada jak nowa, nic zlego sie z nia nie dzieje :D
Mam nadzieje, ze sie komus to przyda...:)

postaram sie wrzucic zdjatka z prac, ale to dopiero w weekend bo mi cos net zamula i nie moge uploadowac zdjec...
pozdrawiam Michał !

skolopendra
19-02-09, 16:05
Mam nadzieje, ze sie komus to przyda...


nie wymyśliłeś tego pierwszy .opisy wraz z fotami już były :)

olszes
19-02-09, 16:07
oh... no cóz nie wiedziałem :(, ale warto przypomniec :)

plakon83
20-02-09, 11:00
No ja już kiedyś wrzucałem na forum taki fotki, ale to chyba było na starym forum, w każdym razie u mnie jest bez zmian chyba już od ponad roku, trzyma się tak jak w dzień założenia, żadnych pęknięć, ani uszkodzeń.

przepity
20-02-09, 12:42
a co jak się urwie mocowanie poduszki? była skręcona na 2 śruby, jedna jako tako poszła, druga się kreci dookoła...

mogę spróbować odkręcić naciągając ja tak żeby cały czas na sztywno była ale później trzeba będzie jakoś nowa wkręcić

olszes
20-02-09, 15:50
no to trzeba rozwiercic i nagwintowac :p