PDA

Zobacz pełną wersję : spryskiwacze reflektorow



gucior
21-12-04, 18:12
hej!
w swojej hondzie mam spryskiwacze reflektorow - przez cale lato i jesien ich nie uzywalem bo auto bylo prawie zawsze czyste wiec zapomnnialem nawet troche ze mam taki gadzet - teraz jak pogoda jest jaka jest cos z nimi nie hula - wydaje mi sie ze przepalil sie bezpiecznik , nie moge go jednak odnalezc - ktos ma pomysl gdzie go szukac ??? dwa razy zagladalem pod deske ale nie moge go tam wylukac - moze ktos mial juz podobna akcje i pomorze koledze w potrzebie - zbliza mi sie daleki wyjazd i wolalbym miec sprawne oczyszczanie swiatel w traka pogode .... aaaa , model do civic 5g 3dr wersja skandynawska :)
pzdr

polkar
22-12-04, 15:07
Najlepiej jedz na serwis, tam powinni Ci doradzić, to chyba nie dużo roboty...

siemaR
23-12-04, 01:36
do spryskiwaczy świateł jest oddzielna pompka?? może się mylę, ale z tego co sie orientuję to w 5 gen. 3d są max 2 - jedna do tylnej wycieraczki, a druga do przednich. Jesli sa tylko dwie i spryskiwacze szyb działają to sprawdź czy nie są zapchane gdzieś wężyki do tych spryskiwaczy świateł. Bezpieczniki masz nie tylko w środku, ale też pod maską - może tam? Nie miałem nigdy spryskiwaczy świateł :roll: , więc sobie teoretyzuje :P

pomorze koledze - wybierasz sie gdzieś na daleki wyjazd na Pomorze do kolegi ? :lol: - sorki ale to pomorze wali po oczach jak się czyta :wink:

boomer
23-12-04, 10:42
do spryskiwaczy świateł jest oddzielna pompka??
Tak, przynajmniej w 6gen 5d jest oddzielna

miskuamakus
23-12-04, 10:52
hej!
w swojej hondzie mam spryskiwacze reflektorow - przez cale lato i jesien ich nie uzywalem bo auto bylo prawie zawsze czyste wiec zapomnnialem nawet troche ze mam taki gadzet - teraz jak pogoda jest jaka jest cos z nimi nie hula - wydaje mi sie ze przepalil sie bezpiecznik , nie moge go jednak odnalezc - ktos ma pomysl gdzie go szukac ??? dwa razy zagladalem pod deske ale nie moge go tam wylukac - moze ktos mial juz podobna akcje i pomorze koledze w potrzebie - zbliza mi sie daleki wyjazd i wolalbym miec sprawne oczyszczanie swiatel w traka pogode .... aaaa , model do civic 5g 3dr wersja skandynawska :)
pzdr
w tłumaczeniu tabliczki bezpiecznikowej wychodzi że bezpiecznik spryskiwaczy reflektorów jest koło bezpiecznika L Head Light High Beam i ma martość 20 A (Head light Washer) Sprawdź i daj znać czy to jest to (ja nie mam sprysków i muszę przecierać :sad: ) albo zasyfiały :wink:
Pozdrawiam

gucior
24-12-04, 12:41
zloklizowalem ten cholerny bezpiecznik ale niestety to nie jego wina - w serwisie czasu nigdzie nie mieli wiec musze jezdzic jak kazdy inny bez spryslkiwaczy ....... :?
dzieki w kazdym razie za pomoc

boomer
25-12-04, 15:54
A moze pompka spryskiwaczy skopcona?