PDA

Zobacz pełną wersję : i znowu prędkościomierz



bboyangel1
14-02-09, 23:21
witam znalazłem kupe tematów na temat prędkościomierza ale że jestem ciemny to spytam prościej

a więc jade sobie wpadłem w dziure i wskazówka od prędkości padła na zero po czym zapalił sie check engine gasze silnik odpalam po chwili i działa normalnie następnego dnia cofam na parkingu jade do przodu i znowu nie działa prędkościomierz wpadam w dziure i działa ponownie i to sie powtarza i za każdym razem check engine a przy samodiagnostyce wychodzi czujnik prędkości generalnie jak odpalam silnik każdego dnia to raz działa raz niedziała a po najechaniu na cokolwiek pada często

i teraz moje pytanie bo chce sprawdzić te styki na czujniku ale właśnie gdzie on jest i jak sie dokładnie do niego dostać bo skrzynia biegów to dla mnie wystająca wajcha obok siedzenia
niech ktoś wytłumaczy jak dla laika jak dobrać się do tego czujnika

przepity
15-02-09, 08:26
czujnik jest na skrzyni ale bez zdjęcia to ja teraz nie pokaże, wychodzą z niego trzy przewody,chyba łatwo go zobaczyć... u mnie tez świruje bo pewno wilgoci na stykach trochę poszło, a tak poza tym to wystarczyło użyć szukajki bo było parę podobnych tematów ;)

Chipsy2
15-02-09, 11:03
Temat wałkowany tysiące razy. Nie napisałeś nawet co to za hanka . Proszę używać szukajki i nie tworzyć nowych tematów.

yaroo
16-02-09, 07:24
było