PDA

Zobacz pełną wersję : Przerobka maski w 96 5D z 97roku



cubah
25-01-06, 20:32
Witam
Moze ktos poda linka bo nei chce poruszac tematu ktory podobno juz byl na forum...
Szukam w "Szukaj" i od dwoch dni nic nie moge znalezc jesli o to chodzi. Nie chce narzekac ale ten "Szukaj" jest tutaj jakis wybredny;)
dzieki

LIO
25-01-06, 20:37
co chcesz przerobic to po pierwsze ?
po drugie to pod styling bardziej podchodzi i tam wyladuje

tomi
25-01-06, 20:38
po raz ktorys z rzedu pisze trzeba wymienic maske z grilem lampy zderzak blotniki i pas przedni koszt gratów okolo 2800-3000 plus robocizna.....

cubah
26-01-06, 09:06
po raz ktorys z rzedu pisze trzeba wymienic maske z grilem lampy zderzak blotniki i pas przedni koszt gratów okolo 2800-3000 plus robocizna.....

Czy aby na pewno blotniki trza zmieniac? (ja graty bede mial za mniej niz tysiaka a stere szprzedam po podbnej cenie mam nadzieje:))

PS.
No wlasnie nie wiem gdzie Ty to pisales - na "szukaj" wyskakuja mi 2 rekordy tylko i nie ma tam o tym...

Szymon Septic
26-01-06, 11:15
ja graty bede mial za mniej niz tysiaka Skąd ziom :shock: Przecie maska sama kolo tysiaka sie kreci a gdzie pas,lampy, blotniki ,zderzak...

cubah
26-01-06, 18:14
ja graty bede mial za mniej niz tysiaka Skąd ziom :shock: Przecie maska sama kolo tysiaka sie kreci a gdzie pas,lampy, blotniki ,zderzak...
Uzywane z reichu kumpel zwozi, cos sie znajdzie moze nie nowe ale do ddrobnego rozmontu..(na marginesie wg mnie maska to koszt 350 do szpachli a niepogieta 500-700)

tomi
26-01-06, 20:04
plus wstawienie pasa przedniego i polakierowanie 4 elementow pewnie 1000-1500zł przod po 97 wyglada atrakcyjniej ale przydalo by sie jeszcze wymienic ten tylna klape i lampy i zderzak zeby to lipnie nie wygladało z nowym przodem i starym tylem, poza tym bedziesz mial klopoty ze sprzedaza auta pozniej

Szymon Septic
27-01-06, 08:39
Uzywane z reichu kumpel zwozi, cos sie znajdzie moze nie nowe ale do ddrobnego rozmontu..(na marginesie wg mnie maska to koszt 350 do szpachli a niepogieta 500-700)
Wozilem czesci z reichu to ci powiem ze do naszego modelu nic prawie nie ma dlatego one takie drogie sa :D ...w poznaniu na gieldzie maska po lekkim gradobiciu kosztuje 700zl za igle zaplacisz 1000 :wink: .Pozdro

cubah
27-01-06, 18:52
plus wstawienie pasa przedniego i polakierowanie 4 elementow pewnie 1000-1500zł przod po 97 wyglada atrakcyjniej ale przydalo by sie jeszcze wymienic ten tylna klape i lampy i zderzak zeby to lipnie nie wygladało z nowym przodem i starym tylem, poza tym bedziesz mial klopoty ze sprzedaza auta pozniej
Dzieki to chyba jednak nie bede przerabial cosik sie wymysli co by ladniejsza sie stala hania, moze wydluzenie maskina swiatelka...
Dzieki anyway:)

Szymon Septic
27-01-06, 23:23
moze wydluzenie maskina swiatelka...
Ziom jesli jeszcze tego nie zrobiles to nie rob tego please :) pomaluj listwy w kolor,lusterka,klamki...zwal na ziemie i zaloz ladne kolo....wystarczy 8) Chyba ze juz cos masz zrobione w aucie z tych rzeczy bo nie wiem jak wyglada twoje autko.Pozdro

Cairo
28-01-06, 14:56
Nieee, n ie przedłużaj maski. Kup najwyżej ładny grill (był ostatnio na forum za 250pln chyba) i tak jak szymon mówi, pomaluj listwy, klamki. Wyciągnij pomarańczowe kielichy za kierunków i załóż żarówki Osram jak ma to zrobione tomi. Wyjdzie tanio a będzie ładnie wyglądało.

cubah
29-01-06, 10:22
Nieee, n ie przedłużaj maski. Kup najwyżej ładny grill (był ostatnio na forum za 250pln chyba) i tak jak szymon mówi, pomaluj listwy, klamki. Wyciągnij pomarańczowe kielichy za kierunków i załóż żarówki Osram jak ma to zrobione tomi. Wyjdzie tanio a będzie ładnie wyglądało.

Heh spoko dzieki za rady troche juz zrobione (lusterka klamki w kolorze nadwozia), jeszce tylko na ziemie troszke nizej i pokaze wam to cudo niebawem heh:)
Dzieki!

Diups
29-01-06, 13:50
Heh spoko dzieki za rady troche juz zrobione (lusterka klamki w kolorze nadwozia), jeszce tylko na ziemie troszke nizej i pokaze wam to cudo niebawem heh:)
Pokazuj teraz.....
zaluz dobra glebe.... ciemne szybki, pomaluj co sie da pod kolor.... i bedzie lans !!

Leeo
31-01-06, 00:12
pomaluj co sie da pod kolor.... i bedzie lans !!

a sam nie chcesz malowac tych listewek pod zderzakami i progow, wiec...? :)

cubah, rob tak zeby sie Tobie podalo i zebys mogl pozniej autko sprzedac.. W naszych staruszkach chyba nie ma sensu ladowac full kalsy w wygladzik, lepiej pozbierac na wersje, ktore maja szymon i tomi.

A wlasnie, tomi sam robiles te swiatelka z przodu, czy to jakies kupowane, profesjonalne xenonki? :) Wyglada rewelka :) Jak opisales gdzies autko to zapodaj linka, plizzz

Szymon Septic
31-01-06, 09:51
Do 5D nie ma nic oprocz seryjnych dokladek 8) Tomi wszystko robil sam,wiecej w tym temacie:
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=683&postdays=0&postorder=asc&start=0

Diups
31-01-06, 21:24
A wlasnie, tomi sam robiles te swiatelka z przodu, czy to jakies kupowane, profesjonalne xenonki? n Wyglada rewelka n Jak opisales gdzies autko to zapodaj linka, plizzz

Jeszcze niedawno czytalem temat gdzies o tym ze lampy byly z porsche :P tzn soczewki biksenonowe :D ogolnie niezle... juz nie pamietam z jakiego tematu to bylo...



a sam nie chcesz malowac tych listewek pod zderzakami i progow, wiec...? n
Ziom spoko spoko :D pomaluje ... tylko $$$$ malo :P hehehehe

elmer
31-01-06, 23:57
zwal na ziemie

Dobra rada :D :lol:

Szymon Septic
01-02-06, 09:09
Nie doszukiwac sie tutaj podtekstow :D

reXio
01-02-06, 18:38
odnosnie malowania spodow zderzakow i progow - mi sie nie podoba i nawet jakby mi to za darmo zrobili to bym w to nie wszedl 8)

Szymon Septic
01-02-06, 22:43
i nawet jakby mi to za darmo zrobili to bym w to nie wszedl
Nie znasz sie ziom :P Ty chyba hetero jestes :lol: ;)

reXio
02-02-06, 09:30
pruje wszystko co leci po kolei... wiec uwazaj :)

Nie wyobrazam sobie mojej H calej bialej - FUJ! :)