PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie wyregulować gaźniki w D14A1 w Wawie ?



eVok
20-12-04, 17:47
Macie namiary gdzie to robią i ile to może kosztować?Trochę się zdziwiłem po wynikach na G-techu i chyba trzeba coś z tym zrobić ...

Gr00bY
20-12-04, 21:13
Looknij na Szarych Szeregów. IMO najlepszy gaźnikowiec w W-wie...

Bayer
21-12-04, 12:03
siema



Macie namiary gdzie to robią i ile to może kosztować?Trochę się zdziwiłem po wynikach na G-techu i chyba trzeba coś z tym zrobić ...

Wydaje mi sie ze nie jest tak zle, sluchaj zauwaz ze nie meczyles jej za bardzo, pozatym mysle ze jak bys chcial osiagnal bys lepszy wyniki.
Apropo jak znajdziesz gaznikowaca to daj znac ;)

Tomo
21-12-04, 13:49
Dzowniłem kiedyś na szarych szeregów i kolo powiedział mi tak :

"ee panie te hondy to skomplikowane samochody, tego najlepiej nie dotykać bo szybsza nie bedzie a palić będzie dwa razy tyle"

:roll:

Wyleczył mnie bo to podobno mega fachura...

eVok
21-12-04, 20:25
"ee panie te hondy to skomplikowane samochody, tego najlepiej nie dotykać bo szybsza nie bedzie a palić będzie dwa razy tyle"



Wyleczył mnie bo to podobno mega fachura...



jak tak,to nic nie ruszam,powymieniam sobie filtry,może dostanę świece na których nie będzie mi przygasał silnik i jak dorwę gdzieś lampę stroboskopową to sprawdzę zapłon.
ostatecznie na wyścigi nie jeżdzę tylko do pracy,a są dwa gaźniki sam się boję coś tam ruszać. Tomo dzięki za poradę :grin:

Gr00bY
27-12-04, 01:06
Tomo - a do którego zadzwoniłeś? Bo tam jest pare warsztatów :P

LIO
27-12-04, 15:31
Tomo - a do którego zadzwoniłeś? Bo tam jest pare warsztatów :P
BLACHARSTWO, LAKIERNICTWO :? :wink:

Anu71
22-05-12, 14:33
to jak z tymi gaźnikowcami bo ja również szukam do regulacji. co z tymi warsztatami na Szarych Szeregów?

skolopendra
22-05-12, 14:39
aleś wykopał ;)
prawie 8 lat

Anu71
22-05-12, 19:50
haha! ale jestem w potrzebie:)

choody88
22-05-12, 22:12
d15b3 to praktycznie to samo co d13b2 więc polecam poradnik :) >> http://www.civic5g.pdg.pl/silnik.php?art=reg_gaznik

czasem co prawda bywały te silniki bez komputera... czysta mechanika, ale zobacz, bo może akurat schemat Ci coś pomoże :)

Ale żeby nie było, ja zanim się zabrałem za regulację gaxnika to zrobiłem to na ul. rzemieślników na zaciszu. Koleś jest naprawdę niezły, ale też i drogawy (regulacja gaźnika d13b2+regulacja LPG, regulacja zapłonu (analizator spalin, lampa strobo, nic na słuch ani dupohamownie :) ) kosztowało około 250zł i trwało jakieś 1,5-2h.

Potem wymieniałem mikser w LPG i rozregulowałem, a szkoda, lecz na podstawie podanego linka udało mi się coś tam uzyskać, lecz to już nie to samo :) ale za to kaska w kieszeni.

Anu71
23-05-12, 17:00
dzięki za link i za adres. 250 zł za regulację z LPG to nie tak drogo.