PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjecie slupkow z hb 6 gen.



wydma8
03-02-09, 15:11
Witam serdecznie.

Planuje wkomponowanie w slupki w mojej hani 6 gen glosnikow wysokotonowych i teraz mam pytanie do Was, w jaki sposob bezpiecznie je sciagnac, przeszukalem tematy i za duzo na ten temat nie znalazlem, gdzies przeczytalem ze sa na zatrzaski...prawda?

W hb 6 gen przedni slupek wchodzi w tylni slupek i ten tylni zaslania jeden koniec przedniego...


Prosze o pomoc w jaki sposob najbezpieczniej je zdjac.

Pozdrawiam

ygor
03-02-09, 15:47
najlepiej zlapac u gory po prostu (lapaiac koncowkami palcow za krawedz) i pociagnac w dol - jak nzajde w manualu to wrzuce gdzie sa spinki

jak obiecalem :

http://images44.fotosik.pl/56/d3837b7fb96f89e2.jpg

jakbys chcial to mam takie slupki w stanie mniej wiecej 70 % trzeba by wyrownac papierem , rzucic jeszcze jedna warstwe szpachli dla wyrownania i obijac - jak cos to PW

Chipsy2
03-02-09, 20:52
Zdejmowanie plastyków w niskiej temperaturze wiąże się niestety z ich uszkodzeniem. Więc rada jest taka żeby albo robić to w ogrzewanym miejscu albo poczekać na troszkę ciepła.

ygor
04-02-09, 08:55
Moderator Junior ;) ma racje oczywiscie , aczkolwiek slupki sa na tyle dlugie i gietkie , a dodatkowo mocowane sa metalowych spinkach wiec raczej nic im sie nie stanie , ale wiadomo lepiej w garazu - niech postoi i sie zagrzeje