PDA

Zobacz pełną wersję : Przerabianie zdezaka



koras
20-01-06, 19:11
Siemano ma ktos z was namiary na warsztan (ze slaska ewentualnie oswiecim) ktury mi przerobi oryginalny zdezak na projekt ze zdjecia niedrogo w miare mozliwosci prosil bym o podanie cen

http://img464.imageshack.us/img464/218/civicvt8oc.jpg

Ps sory za błedy ortograficzne

Mystek
20-01-06, 19:16
Marne VT ...

Zderzak w podobie do golfa, jak masz jakiegos magika to za 2stowki moze i wyrzezbi a jak nie to zlec to jakies firmie tuningowej tylko sadze wiecej krzykna za taki interes. A po co wogle sie bawic, nie lepiej poszukac jakis gotowych po sklepach czy allegro ?

koras
20-01-06, 19:25
Marne VT ...

Zderzak w podobie do golfa, jak masz jakiegos magika to za 2stowki moze i wyrzezbi a jak nie to zlec to jakies firmie tuningowej tylko sadze wiecej krzykna za taki interes. A po co wogle sie bawic, nie lepiej poszukac jakis gotowych po sklepach czy allegro ?

tylko ja własnie szukam warsztatu albo moze ktos z tego forum sie zajmuje takimi zeczami bo u mnie w miescie w jedynej firmie tuningowej koles kszyknoł 1000 zł walniety monopolista no a jak dla mnie to jest troszke zaduzo jak na jeden zdezak bo gdzies walne i po 1000 wiec dałem ten post zeby ktos mi polecił kto mi to moze zrobic taniej a co do gotowych spoileruw to chce miec auto kturego nikt inny nie bedzie miał a w gotowych jest to mało prawdopodobne :grin:

Mystek
20-01-06, 19:27
no fakt za 1000 to mozna caly kit kupic ....

a co do firm to tu masz pare adresow :

http://seicento.autokacik.pl/tuning/firmytun.html

azi
21-01-06, 12:38
Taki zderzak mozna kupic gotowy przeciez :) Poogladaj sobie galerie ze swiato to zobaczysz ze duzo Han z takim zderzakiem śmiga. Zreszta pewnie na takim wlasnie wzorowal sie koles ktory robil to VT z gory :) Ale gdzie taki w PL mozna kupic to sie nie orientuje.

Diups
21-01-06, 13:25
Marne VT ...

mi sie podoba - czyste bez wiekszych bledow....

a jesli chodzi o zrobienie takiego czegosc... to podjedz do gosci co zajmuja sie spawaniem plastiku... moze oni Ci to beda w stanie zrobic jak zobacza na fotce

koras
21-01-06, 13:55
no wsumie tak nie wpadłem na to no ale na wszelki wypadek prosze jeszczo o wasze pomysły a ja w poniedziałek objade warsztaty :]

[ Dodano: Nie 22 Sty, 2006 ]
a mam jeszcze pytanie bo słyszałem ze w rudzie slaskiej jest człowiek ktury przerabia zdezaki na projekt ze zdjecia za 400 zł ma ktos na niego namiary albo moze kozystał z jego usług ? jak tak to bardzo bym prosił o jakis kontakt

azi
23-01-06, 10:43
taki jedyny to nie bedziesz ;)
http://www.street-race.nl/pics/1135702491.jpg

koras
23-01-06, 13:08
:? no ale moze w polsce bede a jak nie w polsce to chociasz u mnie w miescie :D no cusz prosze dalej o jakies namiary bo dzis objezdziłem punkty spawania zdezakuw i powiedzieli ze nie zajmuja sie takimi zeczami jednym słowem :sad:

ppm702
23-01-06, 13:15
ja mam w wawie gościa, który może by i pogrzebał, ale nie należy do najtańszych to raz.

A dwa - Koras, umiesz pisać po polsku bez błędów? Będę wdzięczny :) THX A jakbyś jeszcze uzupełnił profil byłoby wogóle genialnie

koras
23-01-06, 13:35
ja mam w wawie gościa, który może by i pogrzebał, ale nie należy do najtańszych to raz.

A dwa - Koras, umiesz pisać po polsku bez błędów? Będę wdzięczny :) THX A jakbyś jeszcze uzupełnił profil byłoby wogóle genialnie

Profil uzupełniłem a co do pisania bez błeduw to nie umie jestem dyslektykiem czy tam dysortografem jak zwał tak zwał a pisac bez błeduw i tak nie umie

Pati
25-01-06, 10:29
w dalszym ciągu nie zwalnie Cię to z przynajmniej starania sie pisac w jezyku polskim. mozesz sobie otworzyc worda, tam wkleic tekst a word sprawdzi ze masz byka w kazdym wyrazie majacym wiecej niz 4ry litery.