PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwny Płyn w weżyku od Krokowego ?? !!



Mario
30-01-09, 14:49
Witam

Czy po odłączeniu wężyków z kroćca od spodu silnika krokowego powinna w jednym z nich byc jakas substancja/plyn podobny do oleju ale troche rzadszy ?? to normalna sprawa czy mi czasem od odmy wezykiem chlapie olejem do kolektora ssacego ??
Ten płyn był w wężyku po prawej stronie stojąc przodem do silnika.... chcialem wyczyscic krokowy bo troche obroty falowaly a na dodatek moja hanka jezdzila na gazie i jak odpiolem ten wezyk i go odchylilem w dol to zaczelo ciec ??

EDIT: Aha być może jest to woda, tyle że CAIa nie mam, miałem wczesniej zwykłą kibel rure ze stożkiem, zdjęty rezonator i podciągniete ze zderzaka spiro rurą zimne powietrze do puchy od stożka (stożek w obudowie) wiec niewiem co myśleć, Pomocy !!!

plakon83
30-01-09, 16:21
płyn chłodniczy?

piroman
30-01-09, 16:30
A co w tym dziwnego że w wężykach od krokowego jest płyn chłodniczy?? Przecież on właśnie przepływa przez krokowy

Mario
30-01-09, 18:28
ale po co ?? do chlodzenia silnika krokowego ?? od czego on sie tak nagrzewa ze musi miec swoje chlodzenie i na dodatek ciecza ?? dziwne mi sie to troche wydaje...

Moze to ktos jeszcze potwierdzic ??

qba1983
30-01-09, 19:50
bo tu nie chodzi o chlodzenie.. tu chodzi o ogrzewanie.

p.s. to samo jest z podstawka pod filtr oleju, ogrzewa a nie chlodzi

Mario
30-01-09, 22:14
Ok

Dzieki chlopaki za pomoc, balem sie ze moze jest cos nie tak jak powinno byc a z krokowym to bylo moje pierwsze spotkanie stad moje obawy i pytanie.....