PDA

Zobacz pełną wersję : Jak sciagnac wskazowki zegarow???



Salve
19-12-04, 10:57
Chce zmienic tarcze zegarow w cifie z 97 ale nie mam pojecia jak sciagnac wskazowki. Czy one sa wciskane czy tez odkrecane, a moze jeszcze jakos inaczej montowane? Prosze o pomoc. Moze ktos mam jakis sposob na to?

Pawel
19-12-04, 11:11
Wystarczy poszukac i to nawet nie daleko. Wystarczy zajrzec na nasza strone klubowa i tam jest wszystko opisane.

Aaa... dzisiaj mam dobry dzien :)
Prosze http://www.civicklub.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=8


Pozdrawiam

LIO
19-12-04, 11:12
Rewelacja :?

Ja mam pytanie, po co je wogóle sciagac ?
Zakladalem tarcze indiglo, odkrecilem te malutkie srubki na tarczach kolo wskazówek, nowe tarcze przelozylem przez wskazówki nakladajac na stare tarcze i przykrecilem. Nie widze potrzeby zdejmowania, ze wzgledu na ryzyko ich polamania, a do tego niedokladnego potem ich zamontowania.

Pawel
19-12-04, 11:15
Eee tam ja u siebie sciagalem wskazowki chyba juz z 15 razy i wszystko gra i dziala jak powinno :)

Kwestia wprawy

Pozdrawiam

hosi
19-12-04, 12:23
Dokladnie, po co sciagac?? Ja u siebie zakladalem tarcze, bez problemu bez sciagania poszlo. Po co niepotrzebnie ryzykowac ze cos pojdzie nie tak? :shock:

Salve
19-12-04, 12:32
Pawel, czytalem juz to co jest zamieszczone na stronie klubowej i nie bardzo to rozumiem poniewaz jest tam napisane ze "kleszcze umieszczamy pomiedzy tarcza a wskazowka i chwytamy za oske metalowa .... a srubokrety pod wskazowka" czyli wyglada na to ze srubokrety i klaszcze maja byc pomiedzy tarcza i wskazowka a to jest nierealne zeby tak umiescic, chyba ze kleszcze maja byc pod tarcza bo tam jest widoczna oska metalowa a srubokrety w szczelinie pomiedzy tarcza i wskazowka?

Pati
19-12-04, 13:10
masz umiescic miedzy tarcza i wskazowka i ciagnac do gory. podwarzasz wskazówke. jak wsadzisz pod tarcze to bedziesz podwazal tarcze, nie?
imho najladniejsze sa seryjne tarcze, ew. ze zmienionym podswietleniem.

Pawel
19-12-04, 15:12
...
imho najladniejsze sa seryjne tarcze, ew. ze zmienionym podswietleniem.

Oczywiscie ze tak, a nie zadne tam Indiglo w milach. W polsce jestesmy i mamy kilometry :)


Pozdrawiam

LIO
19-12-04, 15:27
...
imho najladniejsze sa seryjne tarcze, ew. ze zmienionym podswietleniem.

Oczywiscie ze tak, a nie zadne tam Indiglo w milach. W polsce jestesmy i mamy kilometry :)


Pozdrawiam

kilometry tez sa !!!
Mile dobre, przy pomiarach G-techem ;)

hosi
19-12-04, 15:35
W kilometrach na niemieckim ebayu sa.

Pawel
19-12-04, 16:35
W kilometrach na niemieckim ebayu sa.

A jakis adres??
probowal ktos cos z tamtad zamawiac??
Tak z ciekawości jak to wyglada??


Pozdrwaiam

jinjet
19-12-04, 17:08
a ja zdejmowalem wskazowki to urwalem oske i trzeba bylo z allegro cale zegary kupic, niezawsze zchodzi po podgrzaniu albo podwazanie tez nie pomaga, ja tam mam nauczke i zadnych zegarow nie zmieniam.

Salve
19-12-04, 17:51
Pati ja dobrze wiem ze mam cos wlozyc miedzy wskazowke i tarcze, nie przeczytales dokladnie co pisze. Sprawa jest taka ze jeszcze dodatkowo czyms musze neutralizowanic sila wypychania wskazowki bo spotka mnie dokladnie to samo co jinjet(wyrwe oske), nie?
Narazie zostawie te zegary jakie sa, super sie prezentuja z chromowymi otoczkami jedynie pomysle ze zmiana oswietlenia.
Przy okazji odnosnie tego oswietlenia zegarow, to jak wyciaga sie zarowke z tego plastiku w ktory jest ona wlozona standardowo, bo probowalem wyciagnac i nie chciala sie wyjsc?

hosi
19-12-04, 18:49
A jakis adres??
probowal ktos cos z tamtad zamawiac??
Tak z ciekawości jak to wyglada??
Prosze bardzo, do twojego Civa:
czarne http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=72982&item=7941855733&rd=1
zwykle http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=72982&item=7942200604&rd=1

Na niemieckim ebayu juz kupowalem nie raz. Najlepiej jesli masz tam kogos. Wtedy najprosciej. Sprzedawca wysyla za pobraniem, choc najbardziej powszechny sposob zaplaty to przelew.
Akurat ten sprzedawca wysyla na caly swiat, tylko co do przesylki trzeba sie dogadac. Najtansza paczka do PL kosztuje bodajze 16,50€, ale zawsze moze listem poleconym wyslac. :wink:

Pati
19-12-04, 23:55
a to oprawki sie nie przekręca o 90stopni i same nie wychodza?

bskladanek
25-12-04, 12:39
a jeżeli ktoś nie che się za to brać polecam moje ukcje na allegro !
Szukaj aukcji użytkownika "bskladanek" poprzez wyszukiwarkę !