PDA

Zobacz pełną wersję : wnetrze civica-czym obszyc??



PAT
18-12-04, 02:37
zastanawiam sie nad poprawa wnetrza mojego civica, zastanawialem sie nad obszyciem skora ale zrezygnowalem bo duzo to kosztuje a wiekszosc inwestuje w silnik mechanike..zastanawialem sie nad obszyciem foteli boczkow a moze nawet deski alcantra albo czyms co daje ladny efekt??

macie moze jakies propozycje?? jakies miejsce gdzie dobrze takie rzeczy robia?? jestem z wawy wiec najlepiej gdzie wawa albo bliska okolica..

POZDRAWIAM

SAJENS
18-12-04, 11:02
Mam do zalatwienia obszycie skora za 2200zł. Tzn przednie fotele i tylna kanapa co do boczkow trzeba by sie dogadac. I z tego co rozmawialem to jest oryginalna skura hondowaska z salonu.
Jesli ktos zainteresowany to prosze na priv.
SAJENS

Nevada
18-12-04, 12:22
ja bym na maksa chciał mieć boczki drzwiowe za carbonu... w kształcie seryjnych, tylko z CF- pewnie by kosztowały koło 1000zl szt

SAJENS
18-12-04, 16:54
No boczki z carbonu to wypasik.
SAJENS

jinjet
18-12-04, 16:57
a mi sie podoba zamsz tylko ciezkie w utrzymaniu to jest :(

typeR
18-12-04, 17:06
a mi sie podoba zamsz tylko ciezkie w utrzymaniu to jest :(
No niestety brudzi sie a poza tym strasznie sie wyciera :(

no1tasman
18-12-04, 18:03
brat szyje siedzenia w skorze w golfie...skora firmowa bmw i mercedesa, z tego co mowil sprzedawca...jak skonczy to podam ile go to wyszlo wszystko :D

Pati
18-12-04, 18:10
ktora masz generacje? (ludzie - umieszczajcie w podpisie foto albo jakies cos, zeby bylo wiadomo, albo admin wstaw odpowiednia rubryke pod avatarem).
tak czy inaczej proponuje przednie zaadoptowac z crxa lub 4gena (ale te z 'dziurawym' zaglowkiem, a nie zwyklaki), obszyc czerwona alcantara i troche podrasowac trzymanie, a tyl czarna alcantara i tez podrasowac trzymanie - zrobic tylna kanape dwuosobowa.