PDA

Zobacz pełną wersję : brak mocy na drugim biegu



ligen
21-01-09, 15:30
witam
mam problem poniewaz na drugim biegu moje jajko d16z6 nie ma mocy, na trzecim biegu zbiera sie szybko tak jak na pozostalych natomiast na drugim sie muli.
co moze byc tego powodem?
jezeli wiecie co to mzoe byc prosze o porady
pozdrawiam

ps. podczas jazdy jajko wydaje swist jakby byla turbina. z tym tez nie wiem od czego to jest.

skolopendra
21-01-09, 15:37
dziwne z tym akurat 2 biegiem

zacznij od filtrów ,tłumików i świec

sebush
21-01-09, 16:11
ja ostatnio odczulem podobne wrazenie ale na pierwszym biegu

Whiplash
21-01-09, 16:18
mam podobny objaw, mozliwe ze jest to sprawa zaplonu ?? bo mialem przestawiony rozrzad ustawilem jak ma byc ale nie ustawialem zaplonu, na 2 biegu mam odczuwalna dziore ok 2000 czuc takie przymuleni a powyze 3000 dostaje zaj*** kopa, chyba ze ten typ tak ma ?? silnik D15B2

skolopendra
23-01-09, 19:01
chyba ze ten typ tak ma ??

te typy tak mają

[H] Dylu [H]
23-01-09, 19:05
a sprzęgło Ci się nie kończy ??

airman
23-01-09, 21:37
mam podobny objaw, mozliwe ze jest to sprawa zaplonu ?? bo mialem przestawiony rozrzad ustawilem jak ma byc ale nie ustawialem zaplonu, na 2 biegu mam odczuwalna dziore ok 2000 czuc takie przymuleni a powyze 3000 dostaje zaj*** kopa, chyba ze ten typ tak ma ?? silnik D15B2

Ja u siebie mam podobnie z tym, że jak silnik jest już ciepły to mulenie jakby zanika, długo to rozkminiałem ale ten typ chyba tak ma, wszystko powymieniane, najwiecej (takie mam wrażenie)pomógł mi filtr k&n i środek stp do wtrysków...

jeru
24-01-09, 10:15
podczepie sie pod temat tylko chyodzi mi o ten swist co Ligen napisal a mianowicie tak przy predkosci ok 80km/h zaczyna cos tak piszczec z przedniej czesci auta. civic stal ze 2 tygodnie nieruszany a wczesniej nic sie nie dzialo, kompletnie niewiem o co chodzi.

[H] Dylu [H]
24-01-09, 11:07
podczepie sie pod temat tylko chyodzi mi o ten swist co Ligen napisal a mianowicie tak przy predkosci ok 80km/h zaczyna cos tak piszczec z przedniej czesci auta. civic stal ze 2 tygodnie nieruszany a wczesniej nic sie nie dzialo, kompletnie niewiem o co chodzi.

pojeździj, jak tyle stał...przyczyna może być zupełnie inna. Być może, że jakieś elementy obrotowe dostały nalotu od wilgoci i musi się on zmielić :)