PDA

Zobacz pełną wersję : głupie pytanie :)



Dominic
13-01-06, 00:33
Czy w ej9 d14a3 jest kontrolka rezerwy paliwa ?? :D jeszcze nigdy nie doprowadziłem do stanu w którym mogła by się zapalić więc nie wiem, a ostatnio wskazówka weszła mi juz w czerwone pole i nic sie nie zaświeciło i teraz nie mam pewności czy takowe ustrojstwo znajduje sie w moim aucie :P pliz help mi


ps po udzueleniu odpowiedzi mozna skasowac temat bo zdaje sobie sprawe ze to raczej nie wiele wnosi na forum :wink:

pirus
13-01-06, 00:45
po pierwsze bylo juz to w archiwum, wiec mogles sie wysilic i poszukac
moj kumpel ma d14a3 (bo chyba jednak taki masz silnik) i nie ma kontrolki zyda

Stanley
13-01-06, 09:02
W jednych jest, w innych nie ma - wszystko zależy od wersji. Wyjmij deskę z zegarami i zobacz z tyłu czy masz tam żarówkę - a może się przepaliła?

Dominic
13-01-06, 09:14
a w którym miejscu mniej wiecej ma miejsce ta kontrolka na zegarach ??

Javo
13-01-06, 09:54
zapewne gdzies przy wskazniku paliwa :idea:

majkel
13-01-06, 11:03
Bez urazy chłopaki, ale jak nie chcecie pomóc to po co w ogóle tutaj piszecie?

Wpisujesz "kontrolka rezerwy paliwa" w szukajce (http://www.civicklub.pl/fi/search.php?mode=results) i dostajesz wyniki.
W ostatnim temacie coś tam jest. Jednak konkretnej odpowiedzi chyba na swoje pytanie nie znajdziesz.

Ja mam silnik D14A4 czyli jakby twój bez zwężki i kontrolkę mam. Oprócz tego mam wskaźnik poziomu paliwa który nigdy nie pokazuje prawdy :wink:
Jeżdżę w oparciu o licznik :lol:

Jest kilka osób na forum, które mają tak jak ty D14A3 (np. cypiz) - zagadaj do nich na pw i zapytaj.

ppm702
13-01-06, 11:42
było już, więc pozwolę sobie zamknąć. W tym przypadku dużo zalezy od wersji. Jedne miały rezerwę inne nie