PDA

Zobacz pełną wersję : Światła postojowe



Bonifacy
09-01-06, 09:05
Witam...
Mam Civica wersje kanadyjską.. i pytanie do posiadaczy takowych..czy wy także nie możecie właczyć postojowych? Ja nie mam takiej mozliwosci..poza tym zawsze jak chodzi silnik palą sie swiatła..nie mam możliwości wyłączenia ich całkowitego. Czy to normalne czy jakas usterka?

Furious
09-01-06, 10:21
W kanadzie nie ma swiatel postojowych... znaczy za postojowe robią poprostu kierunki ktore swieca sie lekko na pomaranczowo...
Wydaje mi sie ze ktos u Ciebie wylaczyl te obrysy w kierunkach a zamontował automatyczne światla... czyli odpalasz silnik i swiatla same sie wlanczaja... poszukaj jakiegos przelacznika pod kierownica przy bezpiecznikach

ERKA
09-01-06, 10:48
U mnie jest normalnie, ale samochód fabrycznie nowy został sprowadzony do polski i światła od razu zostały przerobione, tak aby spełniały polskie przepisy. Światła normalnie zapala się przekręcając lewą manetkę (tą od kierunkowskazów).
Najlepiej podjechać do jakiegoś elektryka, aby Ci popodłaczał tak jak chcesz aby było.

Lynx
09-01-06, 12:27
To ja tez sie podczepie, czy w mojej EJ2 tez jest normalne, ze niema postojowych?
Jak przelanczam na postojowki to tylko sie tarcze swieca, a na zawnatrz widze ciemnosc :?

Furious
09-01-06, 14:28
Moze sprawdzcie bezpieczniki poprostu? :D

Bonifacy
09-01-06, 16:51
Bezpieczniki ok...natomiast mam taki przelącznik i zastanawialem sie od czego..sprawdze go...Wielkie dzieki :)

grabber
16-08-06, 22:20
Mam pytanie.
Tez mam wersje kanadyjska.
Gdy mam przełacznik w pozycji off to podczas zapalonego silnika mam swiatła dzienne.
Gdy przełacze na pierwsza pozycje to mam swiatła dzienne i kierunki wlaczone ( kierunki z przodu czyli w tej wersji postojowe).
Natomiast czy to normalne gdy przełacze na swiatła mijania to tez swieca mi sie kierunki ( sw. postojowe )??
Czy mozna tak jezdzic?

mkdadi
16-08-06, 22:59
Niby nie mozna ale ja smigam bez zadnych przerobeki jeszcze nie mialem problemu :lol: