PDA

Zobacz pełn± wersję : Sprzegło Act



Skrzati
10-01-09, 00:27
Witam juz kiedys pytalem o to ale nie dostalem odpowiedzi chodzi o to ze przy wciskaniu sprzegla auto traci obroty i kilka razy nawet zgaslo nie wiem co moze byc przyczyna tego..Sprzegło jest sprowadzone z ameryki wczesniej jednak nic sie nie dzi:):p:mad:alo..

olszes
10-01-09, 00:38
jezeli przy wcisnietym sprzegle nie ma zadnego oporu na nim, to bym to wykluczyl. watpie zeby mialo to cos wspolnego, wyczysc krokowy, moze pomoze .;)

Skrzati
10-01-09, 01:02
Sprzeglo ciezko chodzi ale z tego powodu ze jest do 400nm..i tylko jak wcisne a wiem ze krokowy odpowiada za wolne ale czy ma cos wspolnego z wcisnietym sprzeglem??

olszes
10-01-09, 01:04
wiem ze przy wcisnietym sprzegle obroty ida troszku do gory, ale tak czy inaczej to raczej nie sprzegło.

Skrzati
10-01-09, 01:06
no ale u mnie spadaja;/

nie wiesz co moze byc przyczyna;/ ??

olszes
10-01-09, 01:27
poszukaj na forum bo cos mi sie wydaje ze juz cos o tym bylo ale nie pamietam, jeszce mozesz podkrecic obroty przy przepustnicy jest taka srobka i zobacz wtedy czy jest to samo czy nie :)

Skrzati
10-01-09, 13:17
podnosilem juz obroty do 1.2 i bylo dobrze ale komp sam chyba sobie ustawia i po wylaczenia zaplonu i zapaleniu jeszcze raz ustawiaja sie na normalne i jest to samo..

olszes
10-01-09, 15:00
podnosilem juz obroty do 1.2 i bylo dobrze ale komp sam chyba sobie ustawia i po wylaczenia zaplonu i zapaleniu jeszcze raz ustawiaja sie na normalne i jest to samo..

a to nie wiem
ja po przekreceniuu mam takie jakie chcialem i nic sie nie zmienilo :)

Skrzati
10-01-09, 15:45
nie wiem zobacze jeszcze raz..ale narazie nie mam autka;) bo robi zawieszenie i kilka innych sprawek..jak cos to jeszcze sie odezwe ale wiesz wolal bym wiedziec co jest przyczyna niz po prostu podniesc obroty;/

Steve23
23-02-09, 19:29
witam.
problem rozwiazany?
silnik krokowy sluzy do utrzymania wolnych obrotow co nie
skoro wciskasz sprzeglo i nie dajesz gazu to przepustnica sie zamyka, a w odpowiednim momencie silnik krokowy musi ja lekko uchylic zeby ci auto nie zgaslo
a gdy sie przycina to nie otwiera jej w odp momencie i moze ci nawet gasnac. i wlasnie dzieje sie to wtedy gdy wciskasz sprzeglo.

Andzi
23-02-09, 21:24
A luz poprzeczny wału masz ok?
Za to odpowiadaj± panewki oporowe-jak masz twardy docisk dużo więcej siły potzreba by go ¶cisn±ć, przez co wał jest bardziej dociskany do panewek...