PDA

Zobacz pełną wersję : problemy z układem kierowniczym i zawieszeniem



Ralf
07-01-06, 16:09
W następny weekend zabieram sie za zawias : wymieniam amorki, wymieniam tuleje wahacza dolnego przedniego prawego które niedawno były wymieniane ale sie wyrwały po uderzeniu w kraweżnik.. wymienie maglownice bo mam na niej luz delikatny, ewentualnie wymienie jażmo (wąsa) z tej strony którą przywaliłem..
Przed robotą che sie przygotowac psychicznie wiec zapytam ;)

Przy skręcaniu w lewo (manewrowanie na parkingu) jakby przeskakuje prawe koło... nie wiem jak to nazwać.. jakby jechało po nierównościach..

drugi problem to to ze jak wpasowuje sie na miejsce parkingowe i mam na maxa skręcone koła (chyba w lewo) to hamulec przedniego lewego koła łapie :/

co to moze byc??

przemir
07-01-06, 21:54
podnies auto do gory i pokrec kolem na luzie - zobacz czy nie stawia oporu - pozniej to samo ale bez kola krec sama piasta /mniejsze sily/

jak przygrzales?

Ralf
08-01-06, 11:45
jak to ja oczywiściem miałem takiego farta ze latałem z tydzien bokami po mieście a na koniec jednego dnia przywaliłem zawracając na parkingu :/ nie wiedziałęm ze tam jest krawężnik i przywaliłem dość mocno (felga zrobiła sie kwadratowa i samochó stracił zbierznośc) felge wymieniłęm i zbierzność ustawiłęm -ale tak tego nie zostawie bo z jakiegoś powodu ta zbieznośc sie zwaliła....

[ Dodano: Czw 12 Sty, 2006 ]
koła sie kręcą dobrze. wymieniłem dolny przedni wahacz i juz mam prosot kierownice wiec zbierzność sie poprawiła na pewno.

NADAL SAMOCHÓD MI HAMUJE PRZY MAKSYMALNYM SKRĘCIE KÓŁ :?