PDA

Zobacz pełną wersję : przedni zderzak coupe 6gen



molekss
07-01-09, 22:28
witam

kumpel szuka przedniego zderzaka do civic 6gen coupe '97 rok, czyli przed liftingiem i za chol**e nie możemy znaleźć takowego zderzaka. wiemy jaka jest różnica między civic przed/po lifcie:
http://www.honda.gda.pl/smf/index.php/topic,20468.0.html

jest kilka na allegro ale do modelu po lifcie, natomiast zderzaki do 6gen hb mają te czarne listwy na bokach zderzaka. w związku z tym mam pytanie, czy zderzak od hb z tymi listwami podejdzie do mojej coupe? czy szukać jakiegoś tuningowego z laminatu?

dużo już szukaliśmy i niestety z marnymi rezultatami. może macie jakieś namiary gdzie można poszukać, popytać i kupić zderzak - najlepiej oryginał

pozdrawiam

Rodman
08-01-09, 15:33
Ze zderzakami 6 gen. bez listw (coupe lub Kanada) rzeczywiście jest problem, sam dłuuugo szukałem jak chiałem takowy nabyć. W końcu sie udało (allegro) i teraz cieszę się zdrzakami przed liftem bez listw ochronnych. :D Popytaj może w dziale giełda... Ja mam 3d HB i te zderzaki przedliftowe pasują zamiennie bez problemu (równierz sedan).

Mi akurat chodziło o efekt wizualny, dlatego przy deficycie tego towaru nawet po ostatniej stłuczce postanowiłem spawać zderzak...

PZDR

Blend
09-01-09, 00:33
Jak deficyt to można zlikwidowac listwy w tym hb i będzie taki sam jak z coupe

molekss
09-01-09, 12:14
dalej szukamy zderzak do coupe - ciężko coś znaleźć, a także od hb - z tym też nie jest lepiej.
od sedana wg nie pasuje

jeśli wie ktoś o srebrnym zderzaku coupe lub hb przed liftem to dajcie znać

pozdrawiam

roma
13-09-11, 08:17
znam ten ból bo od miesiąca szukam zderzaka przedniego przed liftem do cupety 6gen i jest mega lipa.. krótko mówiąc:( ja również bym prosila mi kolor nie ważny bo zawsze można pomalować.. ale w miarę rozsądnej cenie :)
Pozdrawiam

Brazzi
13-09-11, 08:38
zawsze mozna kupic zamiennik...przykładowo w intercarsie ok 80/90 zł. Całkiem przywoite + nie ma większych problemów ze spasowaniem

roma
13-09-11, 10:52
tez juz na tym myslalam.. bo jak pojechalam do salonu hondy.. to mi oczka wypadly jak uslyszalam cene za zderzak 2,200 zl

szkari
13-09-11, 15:00
Pare miesiecy temu kupowałem ten zderzak w http://www.hondacentrum.pl/ w Wieliczce, nawet mogłem sobie wybrać. Trochę ich mieli, nie wiem jak teraz, może warto zadzwonić. Co prawda drogo, ale jak komuś tak zależy ...

Kriss91
13-09-11, 15:35
Wiem z własnego doświadczenia, że ciężko znaleźć taki zderzak, ale wg mnie warto poczekać. Dzwoń po sprzedawcach, przeglądaj allegro. Ja w końcu znalazłem sztukę w dobrym stanie za 265zł :)

Redrekin
14-09-11, 14:12
coś słabo patrzycie na te Aledrogo, zderzaków trochę jest, ceny różne 3D http://allegro.pl/honda-civic-3d-96-00-zderzak-przod-przedni-i1792378730.html coupe :http://allegro.pl/zderzak-przod-przedni-honda-civic-coupe-96-do-99-r-i1781200124.html
z sedana też pasuja, ale z japońca nie anglika.

Starstruck
14-09-11, 14:34
Okęciak miał parę zderzaków od QP. Średnio po 300-350 zł chodzą dobrym/bardzo dobrym stanie do malowania. Niestety, takie uroki bezlistwowych przedliftów :p. Najładniejsze, to najbardziej deficytowe.

Revi
14-09-11, 17:12
A więc tak. Sprzedaje zderzaki w pewnej firmie i do coupe przed liftem pasuje i od 3d i od sedana i coupe, różnica to tylko te listewki. Mam natomiast na sprzedaż fajny Tuning, ot jego zdjęcie.
http://kg-parts.pl/fotki/zderzaki/KG16_IMG_0330.jpg
Cena 400 zł z wysyłką.

Starstruck
14-09-11, 17:14
A więc tak. Sprzedaje zderzaki w pewnej firmie i do coupe przed liftem pasuje i od 3d i od sedana i coupe, różnica to tylko te listewki. Mam natomiast na sprzedaż fajny Tuning, ot jego zdjęcie.
http://kg-parts.pl/fotki/zderzaki/KG16_IMG_0330.jpg
Cena 400 zł z wysyłką.

O Matko... fast and furious 6 :p

Revi
14-09-11, 18:01
Mi się osobiście nie podoba ten styl, ale jak na Tuning to dobrze wykonany. Kwestia gustu :) JDM THE BEST :)

roma
15-09-11, 11:53
zgadza sie tylko ja nie chce zderzaka z listwami tylko bez.. a ten drugi link co jest czerwony to lekka przesada za ta cene.. coz bede szukac dalej moze sie w koncu cos ladnego nawinie i bede mogla zlozyc cale autko :D

Kriss91
15-09-11, 15:16
a ten drugi link co jest czerwony to lekka przesada za ta cene..
Najlepsze jest to, że ten zderzak był na allegro już pół roku temu, ale z ceną... 350zł.

Nemereth
15-09-11, 21:53
www.hondapartsnow.com

potem...

Jaruś

a na koniec

montaż

roma
16-09-11, 00:12
Najlepsze jest to, że ten zderzak był na allegro już pół roku temu, ale z ceną... 350zł.

to sie zgadza ale jak teraz potrzebuje to cena jest kosmiczna :(

Revi
16-09-11, 12:04
Jezeli bardzo Ci zalezy to przerobie Ci zderzak na bez listew... W cenie 400 zł

Revi
16-09-11, 15:44
W cenie oczywiście mój zderzak ;p

jarosi
16-09-11, 22:37
Szczerze mówiąc to z zamiennikami nie ma najmniejszego problemu, brałem np. błotnik do Hondy lewy przód i pasuje jak oryginał.. Do tego jest nowy, bez żadnych wgnieceń, bez szpachli.. Żyć nie umierać :D A kosztował 73zł.. a nie za używkę 150-200.

Revi
17-09-11, 14:53
No to współczuje zakupu takowego błotnika, zima dwie i rdza jak na 20 letnim aucie... Ale fakt co nowy to nowy.

maxel
17-09-11, 16:28
Ja kupiłem tutaj na forum popękany w wielu miejscach, chyba 6 punktów było do klejenia, zielony, więc trzeba było polakierować, za sam zderzak dałem 70zł z przesyłką, klejenie 60zł, malowanie 100zł ;)

jarosi
18-09-11, 23:34
No to współczuje zakupu takowego błotnika, zima dwie i rdza jak na 20 letnim aucie... Ale fakt co nowy to nowy.
Tak? A po czym to stwierdzasz jeśli można zapytać? Dodam, że blacha to blacha. Podkład epoksydowy, podkład, baza, bezbarwny i co ma wyjść? Niby dlaczego? Jeżeli masz u siebie w Poznaniu takich blacharzy to okej, jak ktoś robi dla siebie to nic nie wyjdzie. Moi znajomi jakoś jeżdżą, kupują części zamienne i problemów nie ma a z tego co mi wiadomo to civic nie jest samochodem *nie rdzewiejącym* także wolę kupić nowy zamiennik i mieć ładny bez szpachli itp. Takie moje zdanie, pozdro :)

roma
19-09-11, 12:34
no cóż każdy ma swoje zdanie jaki woli albo czy po kosztach lub orginalny ze szpachlem.. ja po prostu potrzebuje bo od miesiąca autko stoi bo nie mam zderzaka przedliftowego przedniego i jeździć nie mogę:( jak by ktoś słyszał o oryginalny na sprzedaż proszę o kontakt PW

Revi
19-09-11, 14:13
Tak? A po czym to stwierdzasz jeśli można zapytać? Dodam, że blacha to blacha. Podkład epoksydowy, podkład, baza, bezbarwny i co ma wyjść? Niby dlaczego? Jeżeli masz u siebie w Poznaniu takich blacharzy to okej, jak ktoś robi dla siebie to nic nie wyjdzie. Moi znajomi jakoś jeżdżą, kupują części zamienne i problemów nie ma a z tego co mi wiadomo to civic nie jest samochodem *nie rdzewiejącym* także wolę kupić nowy zamiennik i mieć ładny bez szpachli itp. Takie moje zdanie, pozdro :)
Mam na magazynie i ori i zamienniki i nie chciałbyś widzieć zamienników po roku oczekiwania na klienta. Większość z nich niestety nie nadaje się do sprzedaży, gdy są magazynowane w normalnych warunkach. Prędzej czy później wychodzi ich słabsza jakość. Co do zderzaków to są zupełnie z innego rodzaju plastiku, którego nawet ciężko pospawać. Nie mówiąc już o ich osłabionej wytrzymałości ze względu na materiał i braku jakiejkolwiek elastyczności. Owszem gdy zamiennik jest sprawdzony, że ładnie pasuje to zderzak polecam. Aczkolwiek starałbym się ze wszystkich sił znaleźć oryginał :) Takie moje zdanie. P.S. Nie podważam tego, że Twoje błotniki nie będą rdzewieć, ale w większości przypadków tak niestety jest.