PDA

Zobacz pełną wersję : Gwint do EJ9 sedan.... 99r....



MartinS
05-01-06, 18:43
Po dzisiejszym dniu gdzie ciagnołem wszystkim co mozliwe po glebie jadąc koleinami, zastanawiam sie powaznei na zakupem takowego zestawu, jakoze totalnei nei znam sie na zawieszenieu gwintowanym, chciał bym usłyszec opinie użytkowników i ewantulane propozycje takowego gadżetu do mojego cifaaa....

Rikoo
05-01-06, 18:44
tez tak czasem mam ziom i tez mnie to wkurza dlatego wole cisnac po sniegu i jakos daje rade a gwint spoko rzecz tylko ze cenowo :wink:

MartinS
05-01-06, 18:54
ale ja czasami musze jeździc po różnych dziwnych drogach....

Rikoo
05-01-06, 18:58
ja za rok jak bedzie tak samo to zrobie ze swojego off road`a zawias max do gory :D

MartinS
05-01-06, 19:08
co tu wybrać APEX, H&R, KONI, KW??? czy jakieś inne propozycje????

LIO
05-01-06, 19:08
tez tak czasem mam ziom i tez mnie to wkurza dlatego wole cisnac po sniegu i jakos daje rade a gwint spoko rzecz tylko ze cenowo :wink:

też tak mówiłem, dopóki nie zacząłem się zakopywać co chwila, bo wisiałem na glebie, a koła się kręciły, nie mogąc złapać przyczepności
do tego zgubiłem przednią dokładke VTI więc byoby to dobre rozwiązanie

Rikoo
05-01-06, 19:09
ja jako uzytkownik Koni kitu polecam go fakt nie gwint ale jak co zawsze mozesz go podniesc tylko ze trzeba zdjac amory i to jedyny minus tego ale cos za cos

MartinS
05-01-06, 19:10
ja dzis pourywałem wszystkie gumy któr podtrzymuja układ wydechowy.... juz nei mówie o tym że nei jest on okragły, rury od spodu sa plaskie.....

Rikoo
05-01-06, 19:12
ja nawet nie wchodze pod auto bo moge sie zalamac wiec wejde dopiero na wiosne no chyba ze cos urwe tak ze nieda sie jezdzic to wczesniej ale byle do wiosny 8)

Matey
05-01-06, 19:13
Ja bym wybieral pomiedzy KW albo H&R... Tylko ze to diengow troche kosztuje :/