PDA

Zobacz pełną wersję : Filtry+olej-Civic EJ9-6gen.

AMD
05-01-06, 18:06
Jakie proponowalibyście marki filtrów: paliwa, powietrza, oleju, a także samego oleju silnikowego dla Civic'a 1997r. 3d hatchback, EJ9 ? Zauważyłem dość sporą różnicę cenową różnuch producentów. Czym kierować się w doborze tych elementów ?

Matey
05-01-06, 18:07
Filtr Powietrza proponowal bym firmy PZL - Sędziszów... Lepsze jakosciowo niz Filtron czy tym podobne...

prz3mo
05-01-06, 18:12
Jakie proponowalibyście marki filtrów: paliwa, powietrza, oleju, a także samego oleju silnikowego dla Civic'a 1997r. 3d hatchback, EJ9 ? Zauważyłem dość sporą różnicę cenową różnuch producentów. Czym kierować się w doborze tych elementów ?

O olejach bylo milion raz na forum, co do filtrow to bez przesady... Zadnej roznicy raczej nie zauwazysz jakikolwiek bys nie kupil... Wazne by pasowal do Twojego silnika... Ja osobiscie kupowalem tylko paliwa oryginalny Hondy (bo znalazlem tanio na allegro), do reszty nie przywiazywalem zbytniej uwagi co do marki...

Furious
05-01-06, 20:06
zgadza sie.. filtry to wsio ryba..
o olejach tez bylo tysiace razy

Rikoo
05-01-06, 20:07
niewiem co za roznica co za filtr wazne zeby byl do twojej wersji silnika a olej jak juz wszyscy pisza byl miliard razy

wiec zamykam jak co to na pw to odblokuje :mrgreen: