PDA

Zobacz pełną wersję : Zbiornik płynu spryskiwacza



lasinek
03-01-09, 14:40
witam, mam pytanie bo nie za bardzo wiem jak zamontować zbiornik płynu spryskiwacza w hondzie civic hatchback 93 rok. kupilem autko i nie mialo zbiornika..jednak dokupilem go osobno i nie wiem co i jak trzeba zdemontowac zeby zainstalować ów zbiornik. bo nie ukrywając jest on przydatny. bardzo poproszę o pomoc.

piroman
03-01-09, 14:54
Musisz sciągnąć zderzak przedni i dalej powinieneś sobie poradzić już bez problemu.

lasinek
03-01-09, 15:09
a bez demontarza zderzaka nie da rady? i dokladnie w ktorym miejscu do czego przekrecic... i gdzie podpiąć zasilanie silniczkow w zbiorniku (bo widzialem ze są 2)

piroman
03-01-09, 15:20
musisz dostać się do nadkola po stronie kierowcy a bez demontażu zderzaka raczej nie ma szans żeby zbiorniczek przykrecić - chyba że jakaś gimnastyka po ściągnięciu koła i platikowego nadkola, ale prosciej ściągnąć zderzak i wszystko masz jak na dłoni
Zobacz sobie tutaj => http://www.dagg3r.republika.pl/halogen.htm

i gdzie podpiąć zasilanie silniczkow w zbiorniku (bo widzialem ze są 2) no chyba kable od tego tam powinieneś mieć, chyba że poprzedni właściciel zabrał je razem ze zbiorniczkem
No i tak wogóle to jak to się stało, że kupiłeś auto bez zbiorniczka???

lasinek
03-01-09, 17:17
auto kupiłęm bite z przodu i poprzedni wlasciciel mowil ze brakuje.. jakies kable wisza wiec podejrzewam ze to sa te.. nadkoli nie mam bo hondka jest maxymalnie powalona na glebe. no bede musiał poprobowac jakos:) a co do zderzaka to wiem jak zdemontować bo sam go zakładałem

Tomasz
03-01-09, 17:57
Zdejmij kolo i nadkole ( to plastikowe ) to ze spokojem wsadziszten zbiorniczek . Jedna srube masz wlasnie od tej strony , z 2 bedzie klopoto bo na bank nie wkrecisz jej bez zdejmowania zbiorniczka wspomy .. i chyba nawet lampe musisz zdemontowac . Wiem bo to przerabialem :)

lasinek
03-01-09, 18:00
bede musial sie za to zabrac jak tylko sie ociepli... bo poki co zamarzlbym bo niestety nie posiadam garazu..:/

czyli bez zdjecia zderzaka da rade to zrobić? wystarczy że załapie na 2 śruby i bede zadowolony. lepsze to niż nie mieć wcale i miec ciagle usyfione szyby...