PDA

Zobacz pełną wersję : zderzak - problem



cosmonauth
30-12-08, 16:11
wymienialem zderzak, nie pomyslalem i kupilem zamiennik, jest juz zamontowany, polakierowany, jednak jest on w pozycji opadniętej :P, pomiedzy zderzakiem a reflektorem jest niezla szpara na ok 1cm

macie jakies lekarstwo na to?

reaktor
30-12-08, 17:42
co znaczy w pozycji opadnietej ? szpara miedzy reflektorem a zderzakiem to standard , tylko oryginalne zderzaki są prawidłowo zrobione , trzeba za to sporo zapłacić

cosmonauth
30-12-08, 18:47
hmmm dzięki, ale ja cos wymysle i dam znac :)

piotrek-mi
31-12-08, 16:55
Szpara jest tylko pomiędzy zderzakiem i reflektorami czy cały zderzak jest opuszczony?
Mam podobny problem.

chester-lp
01-01-09, 13:24
Trzeba dać blacharzowi, żeby ustawił prawidłowo zderzak.
Ja to sam zrobiłem jak miałem d13b2, zajęło mi to około 2 godzinki ;)

cosmonauth
01-01-09, 14:46
zderzak caly opadl, jest szpara pod reflektorami i pomiedzy maska a zderzakiem, podejrzewam że trzeba spreparowac jakąs podkladke w miejscu mocowania zderzaka z pasem przednim, powinno to go podnieść

gruszkin
01-01-09, 19:10
powinno, ale niekoniecznie, tez probowalem ale to naprawde nie wiele daje, sledze wątek, moj tez jest jakis taki

tomekjzg
07-01-09, 20:33
a ja kupiłem orginał bo już mnie szlak trafiał z podróbką czasami można znaleźć w dobrej cenie

kąbinowałem jak sie da i podkładki i doginanie błotników i nic zawsze gdzieś brakowało mi ok 0,5cm niby nie dużo ale zadecydował zakup grilla ala tape R no nie pasował za chiny i wtedy zdecydowałem się poszukać znalazłem na giełdzie w słomczynie pod grójcem ok3 godziny szukania ale znalazłem oryginał przed liftem:D (po lifcie jest więcej a od anglików cała masa) 120pln panowie i po kłopocie