PDA

Zobacz pełną wersję : Fotele od crxa w eg.



peter22
27-12-08, 12:33
Witam. Mam na oku fajne foteliki od crxa 2 gen tylko sie zastanawiam czy potrzebne mi sa szyny zeby zamontowac je na pokladzie eg8 ? Ogolnie interesuje mnie montaz. Robil to ktos juz i wie dokladnie co i jak? Z gory dzieki za info.

Lopez`
27-12-08, 13:25
Cesash ma taborety od reksa. Wez obczaj moze ma jakies info w temacie.

_Z_I_K_
27-12-08, 14:43
mam " zamontowane takie w ej2 strasznie ciezko cos dopasowac sam musialem sobie mocowania wyspawac :D

peter22
27-12-08, 16:44
Czyli szyny raczej nie potrzebne ? Moze 2 metalowe prenty wspawac i na nich "osadzic" fotel ?

_Z_I_K_
27-12-08, 17:55
ja bym wziol stare szyny i jakos to razem pokleil

analogue
29-12-08, 21:30
ja zrobilem tak...od strony tunelu dalem plaskowniki z dwoma otworami o rozstawie 4 cm mierzac od srodka otworu, od strony drzwi plaskownik o rozstawie 1cm z tym ze trzeba wspawac sruby i uciac lby, tj. sruby musza byc wzgledem siebie odwrotnie(plaskownik wkrecasz w fotel, pozniej nakladasz szyne z nowymi otworami i skrecasz nakretka), robisz nowe otwory w orginalnych szynach od eg, chyba 31,5 cm musisz dokladnie zmierzyc jaki jest rozstaw w fotelach od crxa chyba to wszystko jak znajde czas to moge zrobic zdjecia jak to wyszlo, zadnego spawania!! mnie zajelo to jakies 2h

peter22
30-12-08, 14:05
ja zrobilem tak...od strony tunelu dalem plaskowniki z dwoma otworami o rozstawie 4 cm mierzac od srodka otworu, od strony drzwi plaskownik o rozstawie 1cm z tym ze trzeba wspawac sruby i uciac lby, tj. sruby musza byc wzgledem siebie odwrotnie(plaskownik wkrecasz w fotel, pozniej nakladasz szyne z nowymi otworami i skrecasz nakretka), robisz nowe otwory w orginalnych szynach od eg, chyba 31,5 cm musisz dokladnie zmierzyc jaki jest rozstaw w fotelach od crxa chyba to wszystko jak znajde czas to moge zrobic zdjecia jak to wyszlo, zadnego spawania!! mnie zajelo to jakies 2h

Super analogue byloby super jak dalbys zdjecia.

muzammil
30-12-08, 18:09
ja wymienilem tylko jedna szyne od civica, druga pasuje. chyba najszybciej i idealnie pasuje.