PDA

Zobacz pełną wersję : Podgrzewane siedzenia



Hameroski
27-12-08, 11:49
Witam,
mialem wcześniej VW GOLF IV w którym miałem system podgrzewanych siedzeń. Kiedy ustawiłem na maxa ciężko było usiedzie na fotelach. Aktualnie w Civicu, nawet przy dłuższej jeździe praktycznie nie czuję ciepła. Też macie taki problem?

lokcio
27-12-08, 11:55
u mnie jest ok ,wlaczony na max. grzeje mocno choc mam wrazenie jakby po 30 minutach sie wylaczylo

semri
27-12-08, 12:47
w civicu przy pozycji high ogrzewa się do max po czym się wyłącza, bezwładnie się schładza i znów włącza do max.
przy low, stała nastawa ogrzewania, tak gdzieś w połowie siły high

Pabloss
02-01-09, 12:18
u mnie jak ustawie na maxa to za kilka minut przełączam na LOW bo za ciepło więc grzeje mocno

ryszard.m
02-01-09, 13:37
He he he, a ja, pomimo że samochód posiadam od ponad 2 lat, z tej funkcji jeszcze nie korzystałem :confused:

lokcio
02-01-09, 15:40
RYSZARD !!!!! nie osłabiaj mnie !!!! jak mogles nie korzystac !!!!! ale mi juz !!! wsiadasz do auta i robisz na Hi

zyga502
02-01-09, 15:44
ja też nie korzystałem ani razu ,no ale... 4d nawet w executive nie ma tej opcji:(

Dobi
02-01-09, 15:54
Ja mam i też nie użyłem :) Może gdyby siedzenia były skórzane to funkcja byłaby bardziej przydatna (jak dla mnie)

Hameroski
02-01-09, 17:29
Ja mam samochód niecały miesiac i jestem załamany ta funkcją. W golfie uzywalem czesto i byla to rewelacja.
Muszę to zareklamowac.
Dzieki i pozdrawiam.

Manwe
02-01-09, 18:28
hehe ja użyłem żeby sprawdzić czy działa ... tak na wszelki wypadek :) No więc działa i to jak !!

kvas
03-01-09, 00:38
Grzeje w dupsko że hej :)

mroziu
03-01-09, 18:00
Dzisiaj pierwsza trasa w zimie i podgrzewane fotele naprawdę dają radę. Hi na rozgrzanie, aż jest za gorąco a potem Lo. Kto nie używa to nie wie co traci :)

Co prawda jak już auto się rozgrzeje to nie ma sensu używać tej opcji, ale zaraz po wejściu do samochodu rewelacja :)

Kozo
03-01-09, 18:28
Dzisiaj pierwsza trasa w zimie i podgrzewane fotele naprawdę dają radę. Hi na rozgrzanie, aż jest za gorąco a potem Lo. Kto nie używa to nie wie co traci :)

Co prawda jak już auto się rozgrzeje to nie ma sensu używać tej opcji, ale zaraz po wejściu do samochodu rewelacja :)

z tego co pamietam, czytajac instrukcje obsługi jest napisane jak byk ze dajemy na "hi" a jak poczujemy na dupsku to MUSIMY dac na "Lo" bo inaczej bedzie niewesolo - a tu czytam ze ktos smiga caly czas na "hi" :confused: "hi" to TYLKO na szybkie rozgrzanie a "lo" na utrzymanie temperatury - zastrzegam ze moze mi sie pomylilo z poprzednim autem ale radze kazdemu sobie to doczytac - zeby nie bylo pozniej postu ze "pomozcie mata sie przepalila" albo fotel sie zjarał,co robic" ;)

mroziu
03-01-09, 20:41
IMHO nie da się wysiedzieć na HI :)

lokcio
03-01-09, 21:53
wiec jestem twardzielem hehehe albo mam zmarzłe dupsko !! jade non stop na Hi
baty ,lanie po mordzie ,majtki z lateksu i oczywiscie kajdanki !! hahahahaha
takie sobie sado !!Lubie takie tortury ...

ryszard.m
04-01-09, 00:34
Dzisiaj pierwsza trasa w zimie i podgrzewane fotele naprawdę dają radę. Hi na rozgrzanie, aż jest za gorąco a potem Lo. Kto nie używa to nie wie co traci :)

Co prawda jak już auto się rozgrzeje to nie ma sensu używać tej opcji, ale zaraz po wejściu do samochodu rewelacja :)
Mi jest ciepło w d..ę jak jadę normalnie, bez włączonego ogrzewania.
Ale ja jestem młody, mam tylko 50 lat :)
A poza tym, nie chcę nikogo martwić, ale takie grzanie du...a nie jest zbyt zdrowe i może odbić się na starość nieprzyjemnymi konsekwencjami :eek:

Pik
04-01-09, 11:31
Tak, tak, trzeba uwazac, zeby nie ugotowac jajek, zreszta temperatura zabija plemniki, niezaleznie od wieku, haha!

lokcio
04-01-09, 12:32
:D

Hultay WRC
04-01-09, 18:59
No nie po to nam natura dała "narzędzia" na wierzchu żebyśmy je przysmażali na ogrzewanych fotelach :P No ale dla Pań nie widzę przeciwwskazań ;)

luckie
06-01-09, 13:57
Gdzies czytalem o badaniach ktore wykazaly ze faceci ktorzy uzywaja podgrzewanych siedzen maja problem z jaderkami. Ale d... zawsze ciepla. :D

Sagi80
06-01-09, 14:30
Ja używam i poblemów nie mam :D

luckie
06-01-09, 16:00
Ja używam i poblemów nie mam :D

Na razie ;)

szadek24
06-01-09, 20:26
Ja w końcu przetestowałem przy obecnych mrozach zanim oskrobie sobie auto włączam na hi i potem przyjemnie jest usiąść jak w dupsko ciepło ale potem wyłączam bo by mi się jajka na twardo ugotowały:)