PDA

Zobacz pełną wersję : Powracający temat - wytarta tapicerka w 5D.



szubek
19-12-08, 12:16
Witam, interesują mnie tylko wypowiedzi użytkowników wersji 5D bo w nich jest inna tapicerka niż w 3D. Przymierzam sie do reklamacji wycierającej sie tapicerki na boczkach drzwi a dokłądnie na tych elementach za które zamyka się drzwi, u mnie po 4 mc ( 5 tyś przebieg) użytkowania auta - a dbam o auto są znaczne ślady wytarć tapicerki na tych elementach ( podłokietnikach drzwi) stąd pytanie jak to wygląda u Was i czy ktoś z Was reklamował już taką sprawę. Swoją drogą ogłądłem w serwisie auto po 2 latach eksploatacji to się załamałem - tkanina na tych elementach jest wytarta praktycznie do gołego plastiku a właściciel nie reklamował nigdy takiej sprawy auto miało 70 tyś przebiegu.

Manwe
19-12-08, 13:19
11 miesięcy codziennego użytkowania... żadnych niepokojących śladów prócz standardowego "zbicia" włókien ale brak śladów zmiany barwy czy wytarcia

Maciek CIVIC SPORT
19-12-08, 14:17
U mnie to samo, zero śladów wytarcia poza może podłokietnikiem, który rzeczywiście bardzo delikatnie się wytarł. Moje auto ma ponad dwa latka i 50 tyś. przebiegu.

szubek
19-12-08, 14:37
a czy wersja sport 5D ma taka samą tapicerkę jak 5D EXECUTIVE ??? bo 3D ma na pewno inną .....poczekamy na info od użytkownikóe 5D ex ....

Mariusz1
19-12-08, 14:55
Witaj
Tez mam exe i poza trochę przykurzonym i zbitym materiałem nie widać sladów wytarcia.Fakt -materiał lichutki.
Może zrób foty to zobaczymy czy jest o co kruszyc kopię.Prawie 13 tys przejechane w 7 mcy

Pik
19-12-08, 20:17
Wytarcie nastepuje zapewne tym osobom, ktore skladuja tam notorycznie lokiec? U mnie po 1,5 roku brak sladow zuzycia! Jak trzymam prawidlowo rece na kierownicy, to nie ma szans aby lokiec lezal na podlokietniku, haha!

semri
19-12-08, 21:09
przy lewym lokciu nie mam wytarcia, ale pod prawym lokciem pod tapicerka utworzyl sie taki "bąbel" jak na pilce od kosza. Wydaje mi sie ze to jest jakas mata silikonowa i sie poprzesuwala.

lokcio
19-12-08, 21:43
ja mam bezowe wnetrze przebieg 9 tys .. wyglada bez zmian

luckie
19-12-08, 22:10
U mnie pojawil sie pylek na desce rozdzielczej. Chodze wkur... od wczoraj.

Sorry... nie moglem sie powstrzymac.

szubek
19-12-08, 23:10
ja tu poważnie a luckie sobie jaja robi ...
u mnie tapicerka jest wytarta od samego zamykania i otwierania drzwi, może to komuś nie przeszkadza ale mnie dziwi sam fakt użycia tak kiepskiego materiału teraz wiem dlaczego zrezygonowano w 5D z tapicerki welurowej, rozmawiałem w ASO i nowy cif min. dlatego ma zmienioną tapicerkę a dotyczy to 5D bo w naszych autach poprostu po dwóch latach użytowania tapicerka drzwi wygląda jak w aucie 10 letnim nie dotyczy to siedzeń bo tam jest inny materiał....

browocofil
19-12-08, 23:37
ak trzymam prawidlowo rece na kierownicy, to nie ma szans aby lokiec lezal na podlokietniku, haha!
Nie wierze, że stojąc pół godziny w korku masz cały czas ręce "za piętnaście trzecia", czy tam "za dziesięć druga" :)
Ale to taka dygresyjka ;)

Pik
20-12-08, 15:24
Jak jestemy przy dykteryjkach, to stojac w korku zdecydowanie wole trzymac rece na kolankach lub udkach pasazerki, haha! :D