PDA

Zobacz pełną wersję : Siedzenia



Ezrael
17-12-08, 17:44
Witam,

Dzis sie zorientowalem ze jak odsuwam przodni fotel kierowcy w 3d to za kazdym razem musze go nastawic na nowo (odleglosc i oparcie). Nie ma jakiegos triku zeby ustawienia zostawaly ?

Ez.

malykciuk
17-12-08, 18:13
widocznie nie ma bo spece -inzynierowie z hondy nie moga znalesc takiego patentu od kilku generacji wstecz...
porazka

bejrutek
17-12-08, 19:06
troche na wesoło;)

http://www.youtube.com/watch?v=TfxxWZeoNnY

jest tam troche na temat siedzeń w 3d... gdybyś widział ten kawałek wcześniej nie byłbys rozczarowany:)

kvas
18-12-08, 10:06
Dziwne, moj fotel ma pamiec ustawienia. W kazdym razie przy odsuwaniu.

Ezrael
18-12-08, 10:25
Dziwne, moj fotel ma pamiec ustawienia. W kazdym razie przy odsuwaniu.

powiedz jak to zrobiles bo u mnie czegos takiego nie ma jak kogos wpuszczam do tylu to musze sobie ustawiac fotel jeszcze raz :mad:

Ez

kvas
19-12-08, 09:58
Ezrael a ty czasem nie masz type-s? Jak wychodze z furki to sie odsuwam na maxa do tylu, bo juz porysowalem kierownice gdy bylo za blisko. Jak siadam na fotel to cyk dzwignie i jedziemy do przodu na wczesniej ustawiana pozycje.

Ezrael
19-12-08, 13:36
Ezrael a ty czasem nie masz type-s? Jak wychodze z furki to sie odsuwam na maxa do tylu, bo juz porysowalem kierownice gdy bylo za blisko. Jak siadam na fotel to cyk dzwignie i jedziemy do przodu na wczesniej ustawiana pozycje.

hmm to chyba nam chodzi o co innego , jak skladasz siedzenie(kierowcy) i przesuwasz do przodu to jak go rozlozysz to jest w defaultowej pozycji a nie twojej ustawionej ...
tak mam typeS

Ez.

kocik
19-12-08, 14:31
mam identycznie w type-s jak ezrael

wowo
09-04-09, 12:11
Witam
Niestety Type S nie ma pamięci ustawień przednich foteli.

kocik
09-04-09, 12:48
ciekawe co za madrala to wymyslil ze w 5d jest pamiec ustawiania - gdzie sie foteli przednich prawie nigdy nie sklada a w type-s gdzie co chwile trzeba je skladac nie ma pamieci ...
brak slow

Kozo
09-04-09, 13:33
ciekawe co za madrala to wymyslil ze w 5d jest pamiec ustawiania - gdzie sie foteli przednich prawie nigdy nie sklada a w type-s gdzie co chwile trzeba je skladac nie ma pamieci ...
brak slow

nie rozumiem, jaka pamiec ustawiania w 5d? - co masz na mysli? - przeciez w 5d nie uchylasz siedzen - chyba mylicie 2 rozne sprawy

kocik
09-04-09, 14:08
chodzi o pamiec ustawienia - tj przesuwania do przodu i do tylu fotela (odsuwania i przysuwania do kierownicy :) )

Kozo
09-04-09, 14:18
chodzi o pamiec ustawienia - tj przesuwania do przodu i do tylu fotela (odsuwania i przysuwania do kierownicy :) )

ok. ale po co porownujecie to do 5d? - przeciez to jest zupelnie inna zasada dzialania. w 5d ustawiasz odleglosc ale nikt tego fotela nie bedzie podnosil i odsuwal aby zrobic sobie miejsce na nogi :) w 3d fakt ze dali ciala w porownaniu np. z takim VW , ale nie mieszajcie w to 5d i ze ma niby "pamiec" - 5d ma dzwignie i blokade polozenia i tyle wystarczy aby fotel sie nie przesuwal.

wowo
15-04-09, 12:57
Witam,

Dzis sie zorientowalem ze jak odsuwam przodni fotel kierowcy w 3d to za kazdym razem musze go nastawic na nowo (odleglosc i oparcie). Nie ma jakiegos triku zeby ustawienia zostawaly ?

Ez.

Witam
http://www.auto-swiat.pl/wydania,Honda-Civic-Type-S-Trzydrzwiowe-UFO,16406,1.html
w opisie jest że fotele maja pamięć ustawienia, u mnie nie działa.
Pozdrawiam

kocik
15-04-09, 13:04
hmm nie probowalem przesuwac tego max do przodu moze wtedy bedzie zapamietywac ... dzisiaj przetestuje :>

edit:

nie dziala ;P

Ezrael
16-04-09, 15:29
to chyba jakas sciema bo u mnie tez nie dziala :)

Ez.