PDA

Zobacz pełną wersję : Jazda bez filtra-może stożek?



miskuamakus
13-12-04, 10:12
D13B2 biedaczek ale trochę z nim kombinuję, wyciagnałem fitr i plastkikową przegrode w obudowie fitru (jeżdzę na LPG, nie bijcie!) autko zarypiście idzie wciskam pedał i czuję że wchodzi w całym zakresie obrotów, czy stożek pomoże na duszenie silnika ze standartowym fitrem? (rurę plastikową tez wyjąłem)
Pozdrawiam

TENCIO
13-12-04, 12:23
D13B2 biedaczek ale trochę z nim kombinuję, wyciagnałem fitr i plastkikową przegrode w obudowie fitru

to powodzenia jak ci syfu zaciagnie.....

miskuamakus
13-12-04, 12:59
to powodzenia jak ci syfu zaciagnie.....

ze stożkiem też syf ciągnie? bez filtru pojechałem z 10 km i założyłem(wiem że syf ciągnie)

LIO
14-12-04, 15:23
ze stozkiem nie ciagnie syfu, a bez zadnego kompletnie filtra, szybko zajezdzisz silnik...

Peter
14-12-04, 15:33
zarzuć pończoche na przepustnice i dobra jest :lol: :wink:

itr
14-12-04, 18:27
pieknie sie konczy jazda bez filtrow :)

LIO
14-12-04, 18:28
pieknie sie konczy jazda bez filtrow :)
tak skonczyl swój zywot silnik Leniucha w Colcie :D

itr
14-12-04, 20:16
wlasnie :)

krystianITR
14-12-04, 21:47
pieknie sie konczy jazda bez filtrow :)
Mielcarek Xawery nagina bez :D

badyl
14-12-04, 22:05
ze stożkiem też syf ciągnie?
no jak przeciez to tez filtr.

Mielcarek Xawery nagina bez n
widocznie ma kase,to jedzie bez(gumy) :D

miskuamakus
15-12-04, 09:51
ze stożkiem też syf ciągnie?


no jak przeciez to tez filtr
super! podstawa to wyciągać z kontekstu, pytanie było o jakość oczyszczanego powietrza, nie pytałem o to czy taki sam syf jak bez fitra.
Pozdrawiam Panie Badyl!

Furious
15-12-04, 14:20
ze stożkiem też syf ciągnie?


no jak przeciez to tez filtr
super! podstawa to wyciągać z kontekstu, pytanie było o jakość oczyszczanego powietrza, nie pytałem o to czy taki sam syf jak bez fitra.
Pozdrawiam Panie Badyl!

Co ty człowieku, jak kupisz filtr u ruskich na stadionie to bedziesz mial gorszą jakość, jak kupisz cos normalnego jak K&N to jakość bedzie taka sama jak seryjny.. a moze i lepsza.

miskuamakus
15-12-04, 14:40
Co ty człowieku, jak kupisz filtr u ruskich na stadionie to bedziesz mial gorszą jakość, jak kupisz cos normalnego jak K&N to jakość bedzie taka sama jak seryjny.. a moze i lepsza.
Planuje zakupić Jacky Auto Sport w Norauto padadaka? czy da radę? koszt ok.100 zybli
Pozdrawiam

ARTX
15-12-04, 17:00
daj sobie spokój z udoskonalaniem tego silnika chocby w stozek, z tego silnika nie wiele da sie zrobic a pozatym masz LPG :D

hosi
15-12-04, 17:02
daj sobie spokój z udoskonalaniem tego silnika chocby w stozek, z tego silnika nie wiele da sie zrobic a pozatym masz LPG

Potrafisz sprowadzic na ziemie :lol:

Furious
15-12-04, 19:36
Planuje zakupić Jacky Auto Sport w Norauto padadaka? czy da radę? koszt ok.100 zybli
Pozdrawiam
Ja tam toleruje tylko K&N wiec jestem stronniczy, nie wypowiem sie na temat Jacky :]


daj sobie spokój z udoskonalaniem tego silnika chocby w stozek, z tego silnika nie wiele da sie zrobic a pozatym masz LPG
Też prawda, ale kazdy ma swoja zajawke.
Ja mam D15B7 i tez ktos moze stwierdzic ze nie ma sensu pakować tu kasy a ja jednak cosik planuje :]

rem36
15-12-04, 21:31
daj sobie spokój z udoskonalaniem tego silnika chocby w stozek, z tego silnika nie wiele da sie zrobic a pozatym masz LPG

jak chce to czemu nie?? pozatym co to za wkładanie pieniedzy w stożek? zawsze go moze wyjac i wsadzic do następnej hondy :roll:

Swoja droga wydaje mi sie ze stozek i lpg to złe połaczenie, no ale probuj bo z instalka pierwszej generacji to nigdy nic nie wiadomo :D