PDA

Zobacz pełną wersję : D16y8 pytania



robak
09-12-08, 06:59
Witam. od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem Hondy Civic coupe d16y8 i mam kilka pytan i prosze o wyrozumialosc i chcialem zaznaczyc ze dostep do kompa mam tylko w pracy. potrzebuje ustawic zawory z tego co znalazlem za pomoca szukajki to dolotowe 0,18-0,22 a wydechowe 0,23-0,27 i czy do mojego silnika te luzy beda ok? jaka pojemnosc ma zbiornik paliwa? i w jakiej pozycji powinien sie znajdowac wskaznik z chlodzenia silnika bo u mnie jest prawie w poziomie czy nie powinien byc w polowie skali? narazie tyle z gory dzieki za odpowiedz.

a i jakie swiece NGK BKR6E-11 ?

pozdrawiam

Lcfr
09-12-08, 08:15
Witam. od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem Hondy Civic coupe d16y8 i mam kilka pytan i prosze o wyrozumialosc i chcialem zaznaczyc ze dostep do kompa mam tylko w pracy. potrzebuje ustawic zawory z tego co znalazlem za pomoca szukajki to dolotowe 0,18-0,22 a wydechowe 0,23-0,27 i czy do mojego silnika te luzy beda ok? jaka pojemnosc ma zbiornik paliwa? i w jakiej pozycji powinien sie znajdowac wskaznik z chlodzenia silnika bo u mnie jest prawie w poziomie czy nie powinien byc w polowie skali? narazie tyle z gory dzieki za odpowiedz.

a i jakie swiece NGK BKR6E-11 ?

pozdrawiam

kolego rozumiem, ze jesteś swiezym posiadaczem i dlatego tyle w jednym poscie...
ale na przyszłośc-staraj sie pytac o konkretne rzeczy w konkretnych tematach-tak bedzie i Tobie łatwiej i nam(Tobie wtedy gdy zaczniesz uzywać szukajki)
Tak wiec zapraszam do szukajki ale majac na wzgledzie, że możesz miec kłopot z netem (praca jak piszesz) to na szybko:
luz zaworowy dobry-średnio ustawiasz 0,20 i 0,25 i gra
zbiornik 45l (kontrolki rezerwy może nie byc)
wskaźnik prawidłowo sie zachowujący stoi na połowie (lub jakiś 1mm nizej)-dlaczego moze niebyc znajdziesz w szukajce (czesto termostat, czasem popsuty wskaźnik-róznie może byc)
świece chyba te co napsiałeś-pisze z pamieci wiec sprawdz sam w szukajce albo na obudowie koła rozrządu -tam czesto jest nakleka z typem.

robak
10-12-08, 06:50
ok, spoko dzieki bardzo:)