PDA

Zobacz pełną wersję : Metaliczny odglos



Cookee
22-12-05, 23:53
Jak jade to czasem slysze jak od kola z przodu odchodzi taki metaliczny odglos.. jest to chwilowe lub czasem przez caly czas,, czasem tez jak chamuje to tez jest nawet mocniej;/ nie wiem czy to klocki czy tarcze
ale klocki byly wymieniane..moze mial ktos cos podobnego? :?:

havok
22-12-05, 23:58
A tarcze się nie kończą? Sprawdź grubość. Poza tym może też być jakiś kawałek metalu nachodzący na tarczę lub piasek między klockiem a tarczą.

hunter
23-12-05, 01:44
może cylinderek ci sie zacina i jak nie odbije dobrze to powstaje ten odgłos, bardziej był bym za tym że klocki się kończą, ale skoro mowisz że wymieniane były. Weź fure na lewar i zakreć kołem, sprawdź czy cos nie obciera, wcisnij kilka razy hamulcem i jeszcze raz sprawdź bo inaczej nie dowiesz sie co to jest. pozdro

Koser
23-12-05, 03:31
miałem coś takiego, jechałem i słyszałem dokładnie metaliczy odgłos, przeczyszczono mi klocki w ASO gratis i odgłos utstapił.

emg
23-12-05, 19:51
mogły się klocki skończyć

hunter
23-12-05, 20:42
mogły się klocki skończyć no własnie to samo zasugerowałem
, ale z tego co autor naisał to

klocki byly wymieniane..


przeczyszczono mi klocki w ASO z przodu ci klocki czyścili? :?

Cookee
24-12-05, 00:07
Jednak klocki..;/ byly wymieniane 9 tys /km temu i zostal 1mm ;/ co za gowna... a ja nakupowalem odrazu tarcze ;/ a to tylko klocki.przynajmniej bedzie juz zrobione i juz jest si.. :razz:

hunter
25-12-05, 01:06
ja nakupowalem odrazu tarcze na tarcze nie ma terminu ważności że mogą sieprzeterminować wieć jak masz swoje liche to zmień sobie na te co kupiłeś a jak nie to puść je na handel :) tak to jest jak sie nie chce najpierw sparwdzić ;) pozdro