PDA

Zobacz pełną wersję : Awaria - Pioneer DEH4700



Lynx
20-12-05, 22:59
Witam, prawdopodobnie padla mi koncowka mocy w pioneerze DEH 4700. Radio sie wlancza i normlanie dziala tylko nie slychac dzwieku. Jest tylko przy wlaczeniu radia "pykniecie" ze wszystkich glosnikow i cisza. Radio zostalo sprawdzone przez znajomego i sygnal dochodzi do kocnowki jednak ona nie daje dalej dzwieku , wiec raczej to jest to. Czy ktos wie gdzie mozna dostac takie koncowki mocy i w jakiej cenie, lub ma jakis pomysl co to moze byc innego?
Pozdrawiam

Rikoo
20-12-05, 23:01
jedz na milowice tam ci zrobia a jak nie to chmielna

Lynx
20-12-05, 23:08
Eh, wladowalem sie z tym radiem, nic tylko z nim problemy. A orientujecie sie jaki bedzie koszt takiej naprawy?

Rikoo
20-12-05, 23:14
male OT a mowilem wez odemnie :D

koszty hmm za bardzio niewiem ale sadze ze kolo 50-70zl

ppm702
21-12-05, 11:55
50-70zl
obawiam się, że jednak więcej... W tej sytuacji zainwestowałbym w zewnętrzny wzmak ;)

tfidos
21-12-05, 22:47
jak mi poszla koncowa mocy w power mixerze handboxa to zaplacilem razem z wymiana 150 zeta ;) a ponoc na jeden kanal tam sa dwie koncowy... mysle ze jesli chodzi o koszt to do 100 sie zmiescisz, ale to tylko wrozenie z fósóf

Lynx
21-12-05, 23:21
male OT a mowilem wez odemnie :D


Ta... wlasnie teraz zaluj, niestety juz za pozno :neutral:


... W tej sytuacji zainwestowałbym w zewnętrzny wzmak ;)

No wlasnie zastanwiam sie czy to nie lepsze wyjscie, jednak nie mam zabardzo ochoty w aktualnych warunkach pogodowych bawic sie ciagnac kabli, a juz troche zaczyna mnie wnerwiac jazda bez zadnej muzyk. Ustawienie szybszych obrotow dmuchawy juz przestaje wystarczac w czasie postoju w korkach :P

prz3mo
22-12-05, 00:15
Eh, wladowalem sie z tym radiem, nic tylko z nim problemy.

Ja uzywam deh 4700 od ponad pol roku i nie moge narzekac, moze trafiles jakis trefny egzemplarz....

emg
23-12-05, 17:21
zanim założysz inne radio lub to naprawione, o sprawdź instalację w aucie, bo jakieś zwarcie mogło uwalić końcówkę