PDA

Zobacz pełną wersję : Brak filtra kabiny



rutkose
04-12-08, 16:33
Rozebrałem schowek, aby dostać się do filtra kabiny, a tam go nie ma!! :O Trafiłem na wersję bez:/ Miałem nadzieję, że go wymienię bądź wypiorę, gdyż już nerwica mnie bierze na parujące na każdym kroku szyby, a tu lipa Niech ktoś mi napisze, czy jestem skazany na parujące szyby i ciągły ratunek nawiewem, bądź uchylonym szyberdachem...

[H] Dylu [H]
04-12-08, 17:36
filtra kabinowy można dołożyć, popytaj u ludzi co mają takie auta na części, a z łatwiejszych rozwiązań polecam pochłaniacz wilgoci, sam używam pomimo, że mam filtr...naprawdę dużo daje.

nike69
04-12-08, 18:34
ja kupilem ostatnio nano wycieraczka + antypara, co prawda nie bylo jeszcze okazji zeby to dobrze przetestowac ale ta nano powloka rzeczywiscie dobrze dziala woda ladnie ucieka z szyby przy wiekszej predkosci ale jeszcze w deszczu nie sprawdzalem, a antypara wydaje mi sie ze tez cos dala chociaz wiadomo ze jak np auto stoi na polu to teraz rano zawsze beda zaparowane szyby

Davidvtec
04-12-08, 19:21
jak jesteś alergikiem to masz przechlapane :)

rutkose
04-12-08, 19:49
Dylu [H];542827']filtra kabinowy można dołożyć, popytaj u ludzi co mają takie auta na części, a z łatwiejszych rozwiązań polecam pochłaniacz wilgoci, sam używam pomimo, że mam filtr...naprawdę dużo daje.

No właśnie moja panna też używała takiego pochłaniacza z allegro tylko do domu i się spisywał, więc może w

aucie też da radę lecz czy działa na parujące szyby?? Piszesz, że nie jest problemem przeszczepić ten tunelek

za schowkiem z innego civica z filtrem i czy z każdej V-tki podejdzie??


jak jesteś alergikiem to masz przechlapane :)

Jestem, więc mnie nie strasz :O

[H] Dylu [H]
04-12-08, 19:58
No właśnie moja panna też używała takiego pochłaniacza z allegro tylko do domu i się spisywał, więc może w

aucie też da radę lecz czy działa na parujące szyby?? Piszesz, że nie jest problemem przeszczepić ten tunelek

za schowkiem z innego civica z filtrem i czy z każdej V-tki podejdzie??

szyby parują od wilgoci wewnątrz auta...jeżeli jej nie będzie, to nie będzie parować :D

wiem, że w VI genie można dołożyć filtr z modelu, który go posiada, czy w V też...nie wiem :confused:

sebush
04-12-08, 20:11
Dylu [H];542827']filtra kabinowy można dołożyć, popytaj u ludzi co mają takie auta na części, a z łatwiejszych rozwiązań polecam pochłaniacz wilgoci, sam używam pomimo, że mam filtr...naprawdę dużo daje.

co to za pochlaniacz, mozesz jakiegos linka zapodac?

rutkose
04-12-08, 20:15
Moja panna miała to i dawało radę póki wkład się nie skończył:

http://www.allegro.pl/item491341079_humistop_pochlaniacz_wilgoci_5_wklad ow.html

[H] Dylu [H]
05-12-08, 06:53
co to za pochlaniacz, mozesz jakiegos linka zapodac?

ja mam dwa pochłaniacze odzyskane z paczek w jakich przychodzi do nas do firmy elektronika zza oceanu :D takie jakieś plastikowe cosie :)

sebush
05-12-08, 10:32
http://allegro.pl/item490912396_samochodowy_pochlaniacz_wilgoci_stop _korozji.html
jak myslicie takie cos da rade?

acerosss
05-12-08, 10:46
u mnie tez tego filtru nie ma :/ ale wspomagam sie klima i raczej z tym problemu nie mam :D :D

KluH
05-12-08, 18:39
kurcze ja to nie wiem jak te szyby wam tak parują. Ja w zimę to odpalam auto, obmiotę ze śniegu szyby, nawiew na 50% grzania, na 2-3 prędkości i po 2-3 minutach zero pary na szybach.

mikolay
29-12-08, 21:45
wczoraj zdemontowałem schowek, otworzyłem miejsce na filtr a tam pusto
był filtr i go nie ma czy od nowości puste miejsce
aha na tych plastikowych obudowach jest napis valeo climate control

black1234
29-12-08, 22:52
http://allegro.pl/item490912396_samochodowy_pochlaniacz_wilgoci_stop _korozji.html
jak myslicie takie cos da rade?

kupujesz jakiś firmowy pochłaniacz wilgoci oparty na chloranie wapnia...jak się zamuli, suszysz np. w piekariku i znowu jest dobry...im większy tym lepszy...

to z linku podziała z tydzień...

muzammil
29-12-08, 23:32
to ja sie podepne po temat: w wiekszosci aut(nawet torche nowszych niz moj civic) jesli auto ma klime to ma tez filtr kabinowy. czy tak samo jest tez w 5generacji civica??bo tez cholernei paruja mi szyby i nie wiem czy szukac tego filtra czy moze go nie ma??

black1234
29-12-08, 23:51
to ja sie podepne po temat: w wiekszosci aut(nawet torche nowszych niz moj civic) jesli auto ma klime to ma tez filtr kabinowy. czy tak samo jest tez w 5generacji civica??bo tez cholernei paruja mi szyby i nie wiem czy szukac tego filtra czy moze go nie ma??

jak wyjeżdzał z fabryki to miał...ale zawsze mógł ktoś wyjąć... ;)