PDA

Zobacz pełną wersję : Spryskiwacze lamp



noso
04-12-08, 10:47
Witam , w mojej Hance mam seryjnie zamontowane do kseonow spryskiwacze i fajne to nawet swieci itd , ale tak sie zastanawiam czy u WAS przy spryskiwaniu leci tyle płynu na lampy ze macie prawie całą maske mokra? ( przy najmniejszym ustawieniu poziomu spryskania) pytam sie o to bo zastanawiam sie czy to nie będzie mialo wplyw na lakier na masce bo jak wiadomo plyn do spryskiwaczy do ekologicznych plynow raczej nie nalezy :):)

Mariusz1
04-12-08, 11:41
Mam to samo

szubek
04-12-08, 13:31
dokładnie cała macha zachlapana mogło by tak na szybę lecieić ja na lampy....swoją drogą jak ustawiasz

( przy najmniejszym ustawieniu poziomu spryskania)


????

noso
04-12-08, 13:38
dokładnie cała macha zachlapana mogło by tak na szybę lecieić ja na lampy....swoją drogą jak ustawiasz



????

a ta wajcha przy przelaczniku wycieraczek z taką narysowaną kropelką to nie poziom spryskiwania?

Kozo
04-12-08, 15:28
a ta wajcha przy przelaczniku wycieraczek z taką narysowaną kropelką to nie poziom spryskiwania?

powiedz ze żartujesz ?? :confused::eek::D

noso
04-12-08, 23:05
powiedz ze żartujesz ?? :confused::eek::D


Moze zle napisalem , myslalem ze te ustawienie to ustawienie czujnika wlaczania wycieraczek + moc spryskiwania ,ale moj blad nie doczytalem w instrukcji....... suma sumarum na szybe leci chyba tylko polowa tego co na lampy i.... maske.....

Pabloss
04-12-08, 23:50
no i tak ma byc na szybe zawsze leci wiece i to pod cisnieniem, a na szybe lecie ile chcesz tzn. ile przytrzymasz wajche ale juz bez ciśnienia tylko taki jak pompka daje. Pamietajcie o tym ze na lampie nie mam wycieraczki i brób usuwany jest właśnie przez to ciśnienie.

noso
05-12-08, 10:06
no i tak ma byc na szybe zawsze leci wiece i to pod cisnieniem, a na szybe lecie ile chcesz tzn. ile przytrzymasz wajche ale juz bez ciśnienia tylko taki jak pompka daje. Pamietajcie o tym ze na lampie nie mam wycieraczki i brób usuwany jest właśnie przez to ciśnienie.


Tez prawda , ale martwi mnie tylko ta ilosc plynu cieknacego na masce tzn chodzi mi czy plyn nie bedzie mial wplywu na jakosc lakieru etc..

kmleon
05-12-08, 12:00
Tez prawda , ale martwi mnie tylko ta ilosc plynu cieknacego na masce tzn chodzi mi czy plyn nie bedzie mial wplywu na jakosc lakieru etc..

Na lakier na masce to będą miały wpływ kamienie, jakich pełno lata po naszych drogach, a nie płyn do spryskiwaczy...

Płyny do spryskiwaczy powinny być zrobione na bazie alkoholi, które nie powinny być szkodliwe dla lakierów samochodowych...

Pabloss
05-12-08, 18:52
i zazwyczaj nie są