PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z predkosciomierzem.



BeYonD
04-12-08, 02:15
Witam wszystkich. Nie wiem, co robić mianowicie zegary nie pokazują z a jaka prędkością jadę w ogóle nic nie pokazują cała resztę to jest obroty temperatura i cała reszta działa tylko nie widzę prędkości. Jak myślicie, jaka może być tego przyczyna?

drypaul
04-12-08, 08:42
Miałem tak samo. U mnie trzeba było wyjąć zegary i coś tam nie stykało.
Może padł Ci czujnik przy skrzyni biegów. Ja tak na początku myslałem, ale wymiana nie pomogła.

Poza tym było już chyba sporo na ten temat...

Gregi.s
04-12-08, 16:02
U mnie podobna historia z tym że po przejechaniu 2-3 km znowu jest ok. Czasami wskazówka od prędkościomierza szaleje, skacze za chwile jest ok!Ostatnio jak sie przywiesilo trzepnąlem ręka w deskę i sie naprawiło( na jakis czas;-))Muszę rozkręcić sprawdzić styki może bedzie działać!pozdro

BeYonD
05-12-08, 13:58
No zegary wyjmowałem odczepialem i wkładałem na nowo nic zadnego rezultatu nie dlugo je wykrece i wsadze do innego civica i zobaczymy co bedzie bo podejrzewam ze ktos krecił licznik i poprostu zepsuł zegary.

ziomal007
06-12-08, 08:16
No zegary wyjmowałem odczepialem i wkładałem na nowo nic zadnego rezultatu nie dlugo je wykrece i wsadze do innego civica i zobaczymy co bedzie bo podejrzewam ze ktos krecił licznik i poprostu zepsuł zegary.

Licznik przebiegu działa ? Sprawdź czujnik przy skrzyni jak sprawdzisz zegary. Wypnij kostkę i oczyść.

BeYonD
07-12-08, 13:35
Predkosciomierz i zaden z licznikow nie działa.

ziomal007
07-12-08, 16:37
A checka nie wywaliło ?

Skoti
07-12-08, 21:43
Jeśli masz mozliwość spróbuj podmienić zegary na chwile od jakiegos kolegi. Prawdopodobnie one są walnięte. Możliwe że też gdzieś nei mają styku. przejrzyj ścieżki

BeYonD
07-12-08, 23:43
Nie check sie nei zapala.