PDA

Zobacz pełną wersję : skaczace obroty w 1,3 16v z 95r na gazie i duze spalanie



vvojtass
20-12-05, 12:39
Witam,ciegle mi skacza obroty w moim civicu na gazie oczywiscie,(instalacja gaznikowa)czasami jest kolo 1000 a czasami prawie zero ale nie gasnie,natomiast na benzynie gasnie regularnie,pozatym tez duzo pali jak na 1.3 - 13 l gazu ,czemu tak sie dzieje i czy mozna z tym cos zrobic pomozcie

havok
20-12-05, 12:58
FAQ: http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=2204

Nie wierzę, że w pół godziny (czas od logowania do napisania posta) zdążyłeś się zapoznać z już przerobionymi na ten temat pytaniami i odpowiedziami.

Nie chcę Cię straszyć (naprawdę), ale nie zdziwiłbym się, gdybyś dostał ostrzeżenie od moderatora.

wieshaq
20-12-05, 13:44
nie policze ile razy bylo na tema obrotow i gazu w d13

proponuje wykasowac temat a autora zapraszamy do dzialu szukaj

vvojtass
20-12-05, 14:32
dobra dobra juz ide szukac, poprostu juz mnie skreca z tym gazem,zrozumcie :x a to spalanie to juz wogole ,jak to mozliwe

wieshaq
20-12-05, 14:37
kwestia regulacji u dobrego diagnosty bo ci od gazu umieja tylko montowac i zero pomyslowosci i logiki w mysleniu

duzo zalezy jak cisniesz, czy odpalasz na zimnym na gazie jaki gaz tankujesz itd itp. czynnikow jest sporo a tak daleko poza srednia nie jestes a benzyne malo ci pali jak na miasto w zimie

vvojtass
20-12-05, 15:44
a teraz to niewiem ile mi pali benzyny bo jezdze tylko na gazie,nie ma tez problemow z paleniem na lpg, gazowcy mi powiedzieli ze moge palic do -15 nie do konca wiem czy im ufac,w kazdym razie poruszam sie tylko po miescie, jade na swieta to sprawdze ile pali na trasie, a cisne go tak srednio

ppm702
20-12-05, 16:48
vvojtass, trochę padnięty jestem, więc dostajesz ustne upomnienie i kłódkę na watek... Ale na przyszłość proszę szukaj najpierw, oki? Nie chcę byc niemiły ;)