PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy kont zapłonu jaki

gaca1
11-12-04, 12:35
cały dzień zjeżdziłem żeby jakis mechanior ustawił mi zapłon w mojej hani i okazało sie ze nie mają poję cia jak ma to być ustawione szukali w ksiązkach jaki mam być ten kont zapłonu i niestety nie znależli :( może ktos wie jaki ma byc kont zapłonu i na jakiej kresce trzeba to ustawiac bo mechanik mówił ze na kole sa jakies 3 kreski pewnie sie nie fachowo wyrazam :( bardzo prosze o podanie jak to ustawic moja hania to civic 15.16v D15B2 rok 92 sedan

Nevada
11-12-04, 12:51
Cześć Gaca
Nie mam pojęcia jaki ma być kont i co to jest nawet.

gaca1
11-12-04, 13:08
ja tez nei mam pojecia tak mi mechanik nagadal zebym sie kogos spytal jaki to ma byc kąd wyprzedzenia zapłonu :grin:

sc0rpion
11-12-04, 13:10
nie rozumiem niech ustawia tak zeby bylo dobrze, oczywiscie w zakresie tych trzech kresek
a co ci sie dzieje z autem

a tak w ogole to wypadalo by sie przywitac na głównym, po drugie uzupełnij profil

rem36
11-12-04, 13:27
Ustaiwc nalezy tak aby podczas pracy silnika, podlaczona lampa stroboskopowa oswietlała koło pasowe, tak zeby te 3 punkty sie pozornie zatrzymywały względem odnosnikow ktore sa nad kołem, dziwna sprawa ze mechanik tego nie wie, to na wszelki wypadek dodam jeszcze ze regulacji dokonuje sie kręcąc obudowa rozdzielacza :wink:

LIO
11-12-04, 13:43
ja dodam, ze sie pogubilem, bo najpierw jest KONT, potem jest KĄD, no i nadal nie wiem o co chodzi ;)
Moze o kąt ci chodzi ????
Jak mechanior nie wie, to jest dupa, lampe stroboskopowa w lape i do roboty.
.... albo na oko + 8 stopni :D

Nevada
11-12-04, 15:08
:lol: :lol: :lol:

siemaR
11-12-04, 22:23
regulacji dokonuje sie kręcąc obudowa rozdzielacza
jeśli obudowa rozdzielacza = aparat zapłonowy to rozumiem, a jak to tylko kopułka, to jak się nią kręci? :shock: Gaca - zdecydowanie zmień mechanika, bo takiemu, którego przeraża sam fakt że ma coś zrobić w hondzie nigdy nie oddałbym autka - zapłon powinien umieć ustawić każdy. I cena za usługe nie powinna przekroczyć max kilku browarów :D

gaca1
12-12-04, 12:45
dokładnie macie racje mechaniora to zminie tez mnie to zastanowiło ze gosc nie ma pojecia jak ustawic zapłon w hani i dac takiemu auto :D

itr
12-12-04, 22:27
Panie Gaca, niech pan dupy nie zawraca...
KONT? Chodzi ci o KONTA w banku?
A moze o K Ą T ?

... a CAT?

ARTX
12-12-04, 23:42
Panie Gaca, niech pan dupy nie zawraca...
dobre, dobre :lol:

gaca1
13-12-04, 10:49
Panie ITR dokładnie chodzi mi o twoje konto w banku co jak się domyślam jest puste zresztą głowa też

boomer
13-12-04, 12:10
gaca1 jak nie qmasz o co chodzi ITR to wez slownik ortograficzny i sprawdz co piszesz:
1. Kont
2. Kąd
To byla aluzja do twojej pisowni...

Panie ITR dokładnie chodzi mi o twoje konto w banku co jak się domyślam jest puste zresztą głowa też
Radze najpierw poznac ludzi niz ich obrazac...
Milego wejscia na to forum to sobie nie zorganizowales...

Gul
13-12-04, 12:14
ja to w tych wszystkich kontach i kątach mocny nie jestem, ale myśle że najlepiej sprawdzila by sie przy ustawianiu stara dobra zasada RTFM*. A link do niego już kilkakrotnie był podawany na forum, wiec trzebaby było zadać cobie trche trudu i poszukać..

*dla niekumatych RTFM=Read The Fuc...ing Manual :D

boomer
13-12-04, 12:18
I tym oto wszystko wyjasniajacym postem proponuje zablokowac dalsza dyskusje na temat kont, yyy kąd, yyy przepraszam no o zaplonie...

ARTX
13-12-04, 13:39
LOCKED :)