PDA

Zobacz pełną wersję : angel eyes 92-95 black ,honda civic coupe



Ciechan
19-12-05, 00:51
Witam

Mam pewien problem ,chcialbym zakupic sobie do mojej hondy 5generacja coupe projektorowe lampy z podwojnym ringiem wersja z czarnym srodkiem ,ale czy gdzies mozna dostac takie w wersji europejskiej ,bo na ebay.com tego pełno jest ale to jest dostosowane do ameryki (proste obydwa swiatła) w europie lewa lampa swieci bardziej w prawo , i teraz takiej amerykanskiej lampy za bardzo przerobic sie chyba nie da , ktoś coś wie na ten temat ?? gdzie kupic ?? ewentualnie jak przerobic ??

ppm702
19-12-05, 02:16
jak przerobic
z mojej wiedzy niewykonalne


gdzie kupic
na szfabskim ;) ebay poszukaj :)

Rikoo
19-12-05, 09:52
ja pisze tak wszyscy co maja je u nas tak jezdza i nienarzekaja lacznie ze mna a czy wersja US czy Europa wiem ze swiaca inaczej ale ja bynajmniej nie oslepiam innych sprawdzone :D

19-12-05, 13:46
No wlasnie na ebayu niemieckim za bardzo nie ma takich jak chcem bo juz szukalem ,na amerykanskim tego od groma jest ,a duza roznica jest miedzy tymi amerykanskimi a europejskimi w swieceniu ??

Rikoo
19-12-05, 13:53
Uzyj opcji szukam i znajdziesz kilka tematow o tych swiatlach

Octane
19-12-05, 14:48
te amerykanskie maja b szeroki zakres usatwien, mi pan od przegladow ustawil i nic nie mowil ze zle swieca. Przynajmniej te do 5 gen, nie wiem jak w 6 gen. Co do legalnosci zadne nie sa legalne, nie maja atestow a nawet sa zawsze karteczki z napisem ze lampy nie sa do uzytku drogowego. z legalnych sa soczewki depo ale nie maja ringow.

Ciechan
19-12-05, 19:19
No na niektórych aukcjach na ebayu jest napisane ze "street legal" czyli takjakby maja atest (s.a.e , d.o.t approved) , druga rzecz jaka by mnie interesowała to te niebieskie wkłady do lusterek ale seryjnych w coupe 5 gen. czy jest mozliwosc ich sciagniecia , załatwienia wogule ?? ktoś docina ewentualnie gotowe wkłady ?? (do elektrycznych potrzeba) ?? dzieki za odpowiedzi

Pati
19-12-05, 19:37
to ze maja homologacje w usa nie oznacza ze mozna je uzywac w europie. zadne soczewki robione na tajwanie na rynek usa nie beda swiecily asymetrycznie. wybieraj - albo fajne lampy, albo zgodnie z przepisami.

ppm702
20-12-05, 17:40
do elektrycznych potrzeba
nie ma różnicy


druga rzecz jaka by mnie interesowała to te niebieskie wkłady do lusterek ale seryjnych w coupe 5 gen
daj odrębny watek i nie rób prosze OT :)

Ciechan
20-12-05, 23:07
a co to OT ?? dam nastepny watek

Mystek
21-12-05, 00:58
taki skrot od OFF TOPIC ziom ;)

Ciechan
21-12-05, 01:33
heh no nie wiedzialem :P dzięks

Sknerus
21-12-05, 02:54
Atest lansu maja :D Ja z moimi pojechalem na przeglad i koles mial na tej maszynie taki wzor jak swiecily moje lampy. Powiedzial ze swieca inaczej niz seryjne ale w takiej opcji tez jest dopuszczalne, problem tylko z tym atestem, ale powiedzial ze jemu sie podobaja i mi podbije przeglad.
PS. u mnie swieca sporo lepiej niz seryjne co jest bardzo wazne.

EDIT by ppm702
I to wszystko co mogę zrobić :) Nastąpiła pomyłka ze strony Sknerusa, więc poprawiłem na jego prośbę :)

Ciechan
23-12-05, 09:34
Chcem sobie zamowic lampy ze stanow i teraz czy ktos moze wiej ak swieci podany przeze mnie model czy dobrze oswietla droge ?? i czy ma podwojne ringi ?? (po dwa na strone)??

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/92-95-HONDA-CIVIC-2-3D-HALO-PROJECTOR-HEADLIGHTS-93-94_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33710QQitemZ80234662 12QQrdZ1

Rikoo
23-12-05, 09:49
przeciez widac na zdjeciach ze jak podwojne ringi a jak swieca jak lampy z US 8)

Octane
23-12-05, 12:45
nie zastanawiej sie tylko bierz! Pelno osob jezdzi i nikt nie nażeka. Świeca normalnie

23-12-05, 14:13
No wiadomo ale przeczytalem wiele artykułow na temat lamp angel eyes z us (na tym forum) i jedne lepiej swieca a drugie gorzej (nie wiadomo tez czy dokladnie da sie wyregulowac do standardu europejskiego) ,a poza tym jesli chodzi o ten link to widac ze niby dwa ringi swieca ,ale na samych lampach widac tylko jeden ring tak dokladnie ,drugi nie wiadomo czy jest na tej stronie gdzie jest kierunkowskaz czy na stronie gdzie sa swiatla drogowe ?? :/ - Ciechan

23-12-05, 14:15
Octane - a ty jakie masz ringi bo sa wersje ze ring jest na soczewce a drugi na kierunkowskazie a ja chcem zeby byl na soczewce a drugi na swiatlach drogowych ,tak chyba u ciebie jest ?? chcem czarne tlo w lampach i do wersji coupe 2drzwi 92-95 rok :)

Octane
23-12-05, 14:22
ja mam wlasnie tak jak piszesz i da sie je wyregulowac normalnie bo maja b szeroki zakres ustawien. Ale ostatniio nie widzaielm jzu tego modelu sa glownie te nowe z tym ringiem na kierunku i to linie troche, ja bym tez wolal na twoim miejscu tak jak ja mam. Szukaj takich czasmi jeszcze sie trafiaja.

azi
23-12-05, 15:31
A tak tylko zapytam: jak chcesz je sciagnac do PL ?? Masz mozliwosc taniego zalatwienia wysylki w USA?? :D

Ciechan
24-12-05, 13:02
Bede zalatwial sobie przez znajomego ktory ma vise ,ale jest maly problem bo za bardzo nie moge zakupic wiecej niz na 1000 zł bo ma maly limit na karcie kredytowej ,ale do konca jeszcze tego nie wyjasnilem ile za wysylke i wogule ,pare maili musze jeszcze wyslac ,sprobuje cos sciagnac ,jesli sie uda dam znac ,OCTANE - jakbys mial linka do lampek ktore ty posiadasz bardzo bym prosil ,Ty masz coupe czy hatchback'a ?? ringi na soczewce i na drogowych swiatlach ladniej wygladaja ,bo te na kierunku co są to tak jakby auto mialo zeza rozbieznego :P i koniecznie z czarnym srodkiem ,pozdroofka

[ Dodano: Pon 26 Gru, 2005 ]
ja raz jeszcze z pytaniem ,znalazlem lampy ktory mi bardzo podpasowuja ,maja ringi tak jak chcem i z czarnym srodkiem są ,ale jest tez napisane ze pasuja do coupe ,hatchbacka i sedana ( normalnie coupe i hatchback maja takie same a sedan lekko inne) jak to jest ??
tu jest link do nich:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/92-95-HONDA-2D-3D-CIVIC-2-HALO-JDM-PROJECTOR-HEADLIGHTS_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33710QQitemZ 8024336961QQrdZ1