PDA

Zobacz pełn± wersję : kolektor i dolot



lokuwawa
29-11-08, 19:11
:(Witam dzis wlasnie wymienilem sobie kolektor na 4-2-1 i zalozylem dolot. Wszystko wyglada ok. Problem polega na tym , ze po przejechaniu 10km obroty zaczely mi plywac prawie jak by mial mi zgasnac a zachwile jest ok i tak co jakis czas. Co to moze byc? Dodam , ze zrobilem reset kompa tak 5 min tylko mi sie zegarek nie zresetowal wiec nie wiem czy ok. Po drogie ta rura od dolotu nagrzewa sie a z tego co kojaze chyba powinna byc zimna , ale nie wiem. Dzis zalozylem ten kolektor tylko a katalizator i tlumik koncowy to seria, musze poczekac na fundusze.Swiece ostatnio wymienione a o sonde lambda przy wykrecaniu dbalem jak o jajko. Moze macie jakies pomysly czego to moze byc wina. Dzieki z gory.:)

no i co nikt mi nie pomoze??szukam na forum ale nie moge nic znalezc podobnego.

kenny
30-11-08, 00:54
po ok 100 km obroty sie unormuj±

lokuwawa
30-11-08, 22:20
Dzieki za odpowiedz obroty sie unormowaly :) . Mam jeszcze pytanko czy to normalne , ze dolot jest cieply prawie , ze goracy chodzi mi o ta rure aluminiowa. Jak ja dotykam to jest bardzo ciepla:mad:. Czy to normalne czy cos jest nie tak? Dolot wyglada tak: http://cgi.ebay.co.uk/95-01-HONDA-CIVIC-1-4L-EJ9-AIR-INDUCTION-KIT_W0QQitemZ200279953111QQihZ010QQcategoryZ36680Q QcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262 Odme i czujnik podlaczylem , wszystko wyglade , ze jest ok.

harry86
30-11-08, 22:27
nagrzewa sie od 4-2-1 i w sumie nie jest dobre, wiadomo ze pow. powinno byc zimne.... zbuduj jakas scianke=> izolacje od silnika, 4-2-1....

...Bartu¶...
30-11-08, 23:16
Owiń kolektor ta¶m± termoizolacyjn±,od razu temperatura spadnie.

lokuwawa
30-11-08, 23:25
Aha dzieki :) Jutro sprobuje cos pokombinowac. Myslalem zeby zbudowac scianke z aluminium czy czegos i odgrodzic sam stozek , ale w tym wypadku nie wiem czy nadal sama rura od dolotu nie bedzie sie nagrzewac. Ale poprawiliscie mi humor tym , ze wszystko wsumie ok.:)