PDA

Zobacz pełną wersję : Civic 2009- lifting



Hultay WRC
26-11-08, 12:29
Witam.:o Mam nadzieję że wątek jest w odpowiednim miejscu, myślałem o HP, ale tu mamy dział o 8 gen. Jak do tej pory nie widziałem na forum zainteresowania nowym modelem po liftingu. Poszukałem troszkę co sie zmieniło w odmłodzonym Civicu:
http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=1&t=26979&start=0&st=0&sk=t&sd=a

Z tego co mnie cieszy: najsłabszy silnk się wzmocni:D, poprawą jaość wnętrza, multimedia

http://www.autocentrum.pl/go/41__Honda_Civic_2009__430206630.html

Poprawili podobno delikatnie Type R

Jak myślcie, czy pozbędą się tych wkurzających drobiazgów? Sam marzę o tym aucie i mam zamiar go kupic jako następny (tyle że używany) ale obawiam się że japońska jakość już nie jest taka sama (bo produkcja w UK...). Mam nadzieję że popraili jakośclaieru. Skoro tak szybko wprowadzili lifting, to może w pewnym sensie przyznają sę do blędów i chcą je szybko naprawić.

Jeśli macie jeszcze jakieś ciekawe info to chętnie poczytam, noe fotki mile widziane. Ciekawe kiedy pojawi się w Polsce?
Pozdrawiam :)
:p

semri
26-11-08, 12:59
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=28413

noso
26-11-08, 16:09
Z tego co mnie cieszy: najsłabszy silnk się wzmocni:D, poprawą jaość wnętrza, multimedia


Z tą jakościa wnętrza to bez przesady.... tym bardziej ze ma byc tapicerka zwykla tkanina zamiast weluru...

Sagi80
26-11-08, 16:50
Z kupnem lepiej się wstrzymaj. Na pocątku pewno znów będzie trochę chorób wieku dziecięcego jak w Civikach z 2006 roku...

luckie
26-11-08, 17:02
Z kupnem lepiej się wstrzymaj. Na pocątku pewno znów będzie trochę chorób wieku dziecięcego jak w Civikach z 2006 roku...

Chyba raczej nie. Lifitingi eliminuja takie choroby.
Ale w civicu w zasadzie zaszly kosmetyczne zmiany, trudno powiedziec na ile poprawili proces produckji... lakierem by sie zajeli a nie dziurki w grillu wymyslaja.

Hultay WRC
26-11-08, 17:35
W takim razie skoro jest już wątek, to bardzo proszę o zamknięcie tematu i przeniesienie postów do drugiego wątku :rolleyes: sorki

uher
27-11-08, 01:04
Byłem dziś w salonie. Nowe Civici mają wprowadzić od grudnia, natomiast cena np. przy Type-S Plus wzrasta do 75900.

cbr1100xx
27-11-08, 11:07
Mnie osobiście się nie podoba nowy grill, i nie żałuje że nie czekałem na wersje po liftingu bo jak widze to fajerwerków nie ma, i sie nie dziwie, ponieważ ten samochód sam w sobie wygląda świetnie i nie trzeba w nim nic zminiać, ale to jest oczywiście moje zdanie :D

bunet
27-11-08, 14:44
Zewnątrz-słabszy
Wewnątrz-na plus: ipod i czujnik ciśnienia w oponach-fajnie

Hultay WRC
27-11-08, 15:27
Ok to może kontynuujmy temat tutaj. Postaram się niedługo obejrzeć poliftowego Civica. Co do multimediów to te same rozwiązania są pewnie w Accordzie, którego miałem okazje testować. Wejście USB AUX jest rewelacyjne, można z pendrive'a słuchać muzyki, zmieniać ścieżki, czytać tytuły, super. Tego mi w Civicu brakowało. No i jeszcze jeden plus- Type S będzie malowany jak Type R, chodzi mi o te czarne listwy pod zderzakiem. Fajnie dopóki nie oberwiemy ich :P.

Yossarian
27-11-08, 17:15
uff, dobrze, że mam wersję 5D przedliftingową. Jakbym miał kupić tą nową, to pierwsze, co bym zrobił to zmienił przedni grill na ten sprzed liftingu - te nowe wloty powietrza zupełnie mi się nie podobają. Choc bajery we wnętrzu fajnie by było mieć.

buri
29-11-08, 12:45
Zewnątrz-słabszy
Wewnątrz-na plus: ipod i czujnik ciśnienia w oponach-fajnie

z tego co mi wiadomo nie bedzie czujnika w oponach a informacje o spadku cisnienia sczytuje komp od vsa -> wylapie tylko wieksze spadki cisnienia zebys nie jechal na flaku

Piotrek_krak
29-11-08, 20:23
no niestety ale mi sie nie podoba odswierzony "grill" civic-a 2009, na pewno swietną sprawa bedzie 1,4 i-vtec z rowna 100 ką kucyków..bo te idsi to niestety pomyłka wielka...