PDA

Zobacz pełną wersję : zegary



hunter
17-12-05, 21:25
Witam mam takie pytanko. Otóż koleś ma do sprzedania zegary z obrotkiem ino, że urwana jest wskazówka od temp. i od paliwa i własnie w tym jest pic. Czy da sie coś z tym zrobić, a mianowicie chodzi mi o to czy będa pasowały te wskazniki od zegarów bez obrotka?? Chodzi mi o przełożenie całego mechanizmu ze wskazówką od temp i od paliwa? pozdrawiam

siemaR
17-12-05, 21:44
tutaj: http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=9256 tylko w drugą stronę.

hunter
17-12-05, 21:54
czyli nic z tego raczej nie będzie :? a w ciemno kupować nie ma zamiaru dzięki za info

rAku*
17-12-05, 22:29
Pewnie chodzi ci o te zegary na allegro co sa bez wskazowek, mysle ze nei warto tymbardziej ze juz jest cena cos kolo 80 zeta :/
Naprawic tego raczej nie naprawisz a bez tego niby da sie jezdzic, ale chyba lepiej dolozyc te drugie 80 dyszek i gdzies znalesc dobre zegary przy ktorych nie bylo nic grzebane :)

pozdro.

hunter
18-12-05, 10:31
dokładnie nad nimi sie zastanawiałem :? ale skoro sie nie da to trudno, a tak poza tym to nikt sie nie kwapił żeby sprzedać zegarki do sumki 150zł no nic dzięki za pomoc, trzeba bedzie sobie odpuścic. pozdrawiam

rAku*
18-12-05, 18:58
Pytaj ludzi i sie targuj, ja kupilem za 150 :) a stare oplylilem za 120 ;D
A obrotek bardzo dobra rzecz, naprawde sie przydaje.

pozdro.

hunter
18-12-05, 20:15
A obrotek bardzo dobra rzecz, naprawde sie przydaje. pewnie że dobra, ale nie wywale nie wiadomo ile hajsu żeby to dostać :) poczekam możę coś sie trafi, dzięki pozdro