PDA

Zobacz pełną wersję : Podniesienie wysokości kolumny kierownicy bez regulacji



Furious
09-12-04, 20:21
Nie mam niestety regulowanej wysokosci kolumny kierownicy, aczkolwiek miedzy kolumna a deska jest z 1cm odstępu. Pytanie czy da sie jakos podnieść tą kolumne nawet i o 0,5cm wyzej (wysoki jestetm :/). Jesli tak to prosze o wskazowki co odkrecac i czego szukac albo prostą odpowiedź NIE i koniec tematu. THX
Zapomniałem: Cif 5g 3D jakby ktos nie wiedział :P

tomi
09-12-04, 21:49
hmmmm lepej kup sobie mniejsza kierownice ( sportowa ) tak to sie nazywa :wink:

rem36
10-12-04, 00:45
hmmmm lepej kup sobie mniejsza kierownice ( sportowa ) tak to sie nazywa

tia ale chyba nie o taki efekt tu chodzi...

Furious. Jak widac chyba nikt tego nie robił bo cały czas cisza, musisz przetrzec nowe szlaki :) Podnieść sie napewno da z tym ze ile to bedzie pracy kosztowało to trudno powiedziec, zdejmij plastiki i dokłądnie wszystko obejrzyj, kolumna kierownicza moze sie ruszac gora doł na krzyzakach wiec cały problem supia sie na zamocowaniu jej wyżej przy desce rozdzielczej, jak zdejmiesz plastiki to mocowanie powinienes miec jak na dłoni. Przy ewentualnych modyfikacjach pamietaj ze to kierownica wiec nie mocuj je na klej, sznurek ,tasme czy jakis inny paździez
pzdr

Furious
10-12-04, 00:59
Furious. Jak widac chyba nikt tego nie robił bo cały czas cisza, musisz przetrzec nowe szlaki :)

Na to wygląda.. dzieki za rade, jak tylko znajde dłuższa chwile wolnego czasu zaczne coś kombinować. Dzieki

tomi
10-12-04, 12:06
ja bym nic nie naginal , przyklejał, mocowal na drutcik itp. w ukladzie kierowniczym mala ladna kierownica i po problemie zreszta ile ja nagniesz do gory 1cm ? da ci to cos ten 1cm

Furious
10-12-04, 16:25
W sumie to by dal :D Bo kiera zasłania mi gore zegarow i musze sie schylac :/