PDA

Zobacz pełną wersję : Zestaw Bluetoth



szubek
19-11-08, 00:09
Witam, mam pytanko do użytkowników oryginalnego zastawu bluetooth, czy głos rozmówcy powinno być słychać w obu głośnikach przednich czy tylko w jednym ???


z góry dzięki za info.

szoi
19-11-08, 10:01
u mnie słychać w jednym

Pabloss
19-11-08, 21:25
mozecie koledzy w kilku slowach opsac jak dziala ten zestaw, czy szybko nawiazuje polaczenie czy nie ma problemow z parowaniam i jaka jest jakosc dzwięku , no i ogólnie jake sa wasze wrazenia oraz czy polecacie czy nie ???

Manwe
19-11-08, 21:45
powiem tylko że mnie to odradzali w salonie o chciałem zamontować ten zestaw dlatego również z chęcią przeczytam jak się to cacko sprawuje :)

zyga502
19-11-08, 21:58
ja mogę tylko napisać jak ja słyszałem ,gdy koleś rozmawiał przez taki zestaw ze mną (dostał ,go w ramach promocji od hondy -civic 5d ),dźwięk był beznadziejny ,słyszałem szum i jakby dźwięk był przytłumiony,a w podsumowaniu napiszę ,że mimo ,że go ma, to już nie uzywa w czasie jazdy :-) własnie z powodu jakości dźwięku

szubek
20-11-08, 00:04
ja mogę tylko napisać jak ja słyszałem ,gdy koleś rozmawiał przez taki zestaw ze mną (dostał ,go w ramach promocji od hondy -civic 5d ),dźwięk był beznadziejny ,słyszałem szum i jakby dźwięk był przytłumiony,a w podsumowaniu napiszę ,że mimo ,że go ma, to już nie uzywa w czasie jazdy :-) własnie z powodu jakości dźwięku


to mnie dobiliście ...bo właśnie taki zestaw sobie zamówiełm i w poniedziałek mają mi go montować, za tą kasę jakość beznadziejna, normalnie załamka, czy kiedyś będzie normalnie.....

Maro2004
20-11-08, 00:55
Koledzy, ja miałem sobie zamówić ten zestaw ale w porę zrezygnowałem. Za mniejsze pieniądze kupię Nokię 500 z nawigacją, z Automapą EU (w tym Polska XL), dodatkowo jest to GPS z obsługą telefonu poprzez Bluetoth.

Specyfikacja (wybrane):

Funkcje multimedialne

Odtwarzacz muzyczny (pliki w formatach MP3, WMA, AAC, eAAC+)
Odtwarzacz plików wideo (pliki w formatach MPEG4, 3GP, WMV)
Przeglądarka zdjęć (pliki w formatach JPEG, BMP, GIF i PNG)

Funkcje telefonu

Profil zestawu głośnomówiącego 1.5
Wewnętrzny procesor DSP w celu redukcji szumów i eliminacji echa
Możliwość pobrania spisu telefonów z kompatybilnego telefonu komórkowego
Obsługa wybierania głosowego, wybierania numerów i ulubionych za pomocą kompatybilnego telefonu komórkowego
Obsługa Połączeń oczekujących

Dobi
20-11-08, 08:25
to mnie dobiliście ...bo właśnie taki zestaw sobie zamówiełm i w poniedziałek mają mi go montować, za tą kasę jakość beznadziejna, normalnie załamka, czy kiedyś będzie normalnie.....

Używam taki zestaw, co do jakości rozmowy to specjalnie
nikt się nie skarżył że słabo słychać. Jakość dźwięku
dobra (w samochodzie) jedynie co można się przyczepić to że dla niektórych
rozmówców dźwięk jest za cichy i niezbyt dobrze ustawiony
w przestrzeni tzn. wydaje się że rozmówca mówi gdzieś z
podłogi. W takiej sytuacji zwykle pomaga zwiększanie głośności.
Zestaw jest przeciętny, ale daje się go używać.

szoi
20-11-08, 09:26
Może jakość zamontowania ma jakieś znaczenie, ale u mnie jest super. Pracuję przez telefon i rozmawiam przez niego codziennie i jestem bardzo zadowolony. Odbiór mam bardzo dobry, a co do jakości nadawania zażaleń nie było, faktem jest że mikrofon zbiera trochę szumów z otoczenia, ale jeśli przy 190 km/h mogłem prowadzić bez problemu rozmowę (rozumiałem co się do mnie mówi i byłem rozumiany) to chyba nie ma co narzekać.

rollomay
20-11-08, 13:32
Mnie takze odradzono fabryczny zestaw BT, dostalem do auta Parrot'a CK3100 i jestem zadowolony, obsluga jest bezproblemowa a jakosc dzwieku ok.

szubek
20-11-08, 17:12
Mnie takze odradzono fabryczny zestaw BT, dostalem do auta Parrot'a CK3100 i jestem zadowolony, obsluga jest bezproblemowa a jakosc dzwieku ok.



powiem Wam dlaczego w serwisie odradzają montaż oryginalnego zestawu bluetooth...bo im się nie opłaca i trzeba rozebrać pół auta aby wyciąnąć zestaw audio .. a tu wiem, że są schody i można uszkodzić pare elementów, jak ja zamawiałem to facet w serwisie dwa razy mnie pytał czy chce oryginał. sama instrukcja montażu ma ponad 20 stron ze zdjęciami.:)

Pabloss
23-11-08, 14:37
ostatnio jechalem z kolega w jego Audi A4 z orginalnym zestaawem głośnomowiacym i mial przy mnie 2 połaczenia. Od razy zauważyłem ze jakość nie jest dobra. Dało sie rozmawiac ale głos nie był idealny, raczej --- poprawny. Nigdy nie słyszałem jak działa ten w Hondzie, ale jak w audi ktore jest (jego wersja) 2 x droższy niż mój civic to chyba troche koledzy przesadzacie z ta jakością dzwięku.

ryszard.m
02-01-09, 19:34
Mnie takze odradzono fabryczny zestaw BT, dostalem do auta Parrot'a CK3100 i jestem zadowolony, obsluga jest bezproblemowa a jakosc dzwieku ok.
Też mam Parrota od samego zakupu, tj od ponad 2 lat.
Z jakości działania jestem dośc zadowolony, głośność jest bardzo dobra, wszystkie rozmowy słychać idealnie i głośno.
Jedyny problem jaki istnieje, to głosowe wybieranie numeru telefonu. Telefon aktywuje się na oreślone hasło np "telefon" po czym należy wypowiedzieć nazwę abonenta zapisanną w książce telefonicznej.
Czasem bywa, że Parrot odbiera dźwięki w trakcie rozmowy w aucie jako hasło aktywujące i włącza się.
Trzeba wtedy albo pomilczeć przez ok. 1 minuty aby nie kontynuował procesu dalszego łączenia, albo go ręcznie wyłączyć.
Czasami to denerwuje.