PDA

Zobacz pełną wersję : przekladania Airbagow



hcc
14-12-05, 10:19
Chcialbym przelozyc poduchy z mojej qpety 5g do drugiej takiej samej tylko ze bez ( nigdy tam nie bylo ich ). Co musze wyjac zeby przeniesc i zeby dzialalo w drugej hondzie. Z kierownica to pewnie no problem - ale pasazaera poducha to juz musze mies dziure w desce rozdzielczej aby upchnac ja. Czyli najprawdopodobniej musze zamienic cale kokpity w autach ?!?!? aha i czy pasy tez sa jakies inne w wewrsji z podzuchami czy maga zostac seryjne ???

pzodro

Skrobek
14-12-05, 11:15
jesli chodzi o pasy, to w obecnych autach sa czujniki napinaczy(czyli jest cos do pasa podlaczone)

a masz wiazki przewodów w żółtym oplocie??? chodzi o auto w ktorym obecnie poduszek brak....

hcc
14-12-05, 11:43
nie nie mam przewodow w zoltym oplocie w drugin cifie - wiec musze cala wiezke przelozyc i sterownik + pasy ?

Skrobek
14-12-05, 11:49
i znowu mamy odwieczne pytanie "gdzie jest Dariusz???"

Zią jesli trzeba przełożyc wiązkie to tylko wewnetrzna, a po rugie i tam musisz zamienic deski, wiec przewody bedziesz mial na wierzchu!!!

mysle, ze przy pasach w cifie, ktory nie ma poduszek powinny juz byc kostki do napinacza, ale moze 5gn nie potrzebowaly tej opcji. Z tego co ja sie orientuje to czujnik przy pasie jest po to, by poduszka (jak musi) wystrzelila tylko wtedy jak jest wpiety pas... hmmm.... tak ja wnioskuje. Choc w praktyce bywa roznie.

Wiem, ze w 6gn wpina sie przewody w napinacz. Natomiast w ITR juz tego nie bylo!!!

prz3mo
14-12-05, 20:39
jesli chodzi o pasy, to w obecnych autach sa czujniki napinaczy(czyli jest cos do pasa podlaczone)

a masz wiazki przewodów w żółtym oplocie??? chodzi o auto w ktorym obecnie poduszek brak....

BTW 6 gen przed liftem ma napinacze pasów ? Bo poduchy mam, ale czy napinacze tego nie wiem :lol:

ARTX
16-12-05, 16:42
z tego co wiem a wiem napewno... ;) to czujniki napinaczy pasów wystąpiły dopiero w 6gen. po lifcie czyli od 99r :) wczesniej ich nie było