PDA

Zobacz pełną wersję : Obszywamy :)



PAT
14-12-05, 03:20
mam zamiar tuz po ty jak zakupie seryjen foetliki i kanape na obszycie wnetrza tak mniej wiecej jak ma Dizzy czyli srodek czerwien alcantara i boki skorka :) teraz dalej pojde z boczkami i wykladzina pojawi sie czerwona..moje wnetrze ma byc tylko czerwono - czarna innego koloru nidzie nie bedzie..
Zostaje 1 rzecz podsufitka..chce na czarno, wiecie moze cos na ten temat czy to latwo, czy ktos to robil i czy zmiesi sie po zrobieniu :( nie wiem a chce zrobic zaznaczam ze wtedy nie skora a alcantara..wypowiedzcie sie cos na ten temat..

P.S ale sie rozpisalem cierpie na naduzywanie slow sorka :)

Skrobek
14-12-05, 11:19
sori za OT, ale deske i boczki bedziesz malował na czarno??? chyba,ze w 5gn plastiki byly czarne(jak np. w VTi 6gn)

8)

ppm702
14-12-05, 11:25
może będą flokowane...

Co do podsufitki, to da się zrobić, jednakże zrób jeśli już tak bardzo chcesz łączoną czerwono - czarną. Całość czarna spowoduje, że wnętrze będzie wyglądało jak trumna... :roll:

MartinS
14-12-05, 15:33
podsufitke zrób karbonową :678:

PAT
14-12-05, 16:19
sori za OT, ale deske i boczki bedziesz malował na czarno??? chyba,ze w 5gn plastiki byly czarne(jak np. w VTi 6gn)

nie malowal na czarno tylko obszywal czerwona alcantara ta czesc gdzie opierasz raczke


Co do podsufitki, to da się zrobić, jednakże zrób jeśli już tak bardzo chcesz łączoną czerwono - czarną. Całość czarna spowoduje, że wnętrze będzie wyglądało jak trumna...

bedzie laczona czerwone to miejsce szyberdachu i czarna reszta

podsufitke zrób karbonową

zrobie jak mi zaplacisz za ta usluge bo mnie osobiscie nie chce sie wyrzucac kupy kasy :)

Pytanie robil ktos podsufitke ??

havok
14-12-05, 19:57
Pytanie robil ktos podsufitke ??

Może jego zapytaj: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75620651

Simpson_CiViC
22-02-06, 00:08
Na Twoim miejscu nie obijałbym podsufitki na czarno.
Będzie tak jakoś ponuro, poza tym czerń łapie wszystkie paprochy i trzeba często odkurzać itp. tym bardziej flock.
Ja bym dał czerwoną jeśli już chcesz tylko te kolory we wnętrzu.
p o z d r o