PDA

Zobacz pełną wersję : d13b2 druga przepustnica



pasazer
13-12-05, 19:20
Witam wszystkich na forum :)
Mam maly problem, mógłby ktoś tak łopatologicznie pokazać mi jak się dokładnie usuwa blokade drugiej przepustnicy w d13b2? Chodzi mi o jakieś zdjęcia albo dokładny rysunek bo wydaje mi sie ze wiem co trzeba usunąć ale jednak nie jestem pewien i niechce czegoś spartolic :| prosilbym o wyrozumiałosć :wink:

NFS
13-12-05, 20:52
ej, men,
w dziale o tuning jest art do d13b2 i tam jest wszystko opisane co i jak.

na drugi raz szukaj.

pasazer
13-12-05, 21:17
No przeczytalem caly ten opis ale chodzi mi konkretne zdjecie lub rysunek samej tej blokady na przepustnicy :|

jamal
13-12-05, 21:55
najlepiej rozkrec i wyciag gaznik jak go wyciagniesz napewno bedziesz widzial gdzie ona sie znajduje wiertarka w dlonie i jazda :D

NFS
13-12-05, 21:55
to jest kawałek blaszki 2x0,5cm przytwierdzonej od spodu po prawej stronie gaznika.

------------------------------------------------------------------
update:

nie trzeba rozkrecac, wystarczy zwinnie dostac sie wiertłem(długim) 4mm i wywalic dziure w srubce ktora przytwierdza blokade.

jamal
13-12-05, 22:28
tak ale trzeba bardziej sie gimnastykowac najlepiej rozkrecic 4 srobki i masz gaznik na wieszchu

pasazer
13-12-05, 23:05
Dzieki za odpowiedz, chyba sobie poradze :wink: mam nadzieje

ppm702
14-12-05, 10:36
też mam taką nadzieję :) W razie watpliwości PW proszę i otworzymy :)

grzechs
15-02-08, 11:38
czy taki elektrozawor spasuje - średnica wewnętrzna węża paliwowego = ok. 8mm;


btw ten wezyk w cifie ma cos 7mm... wiec nie wiem

marc-l
15-02-08, 22:51
Musisz sobie zmierzyc wężyk nr3 i wtedy dokładnie bedziesz wiedzał ile ma. Średnica zewnętrzna końcówek elektrozaworka, który podałeś będzie więkasz niż te 8 mm. Wiadomo że te wężyki da się naciągnać i nawet trzeba aby była szczelność, ale bez przesady. Ja robiłem na elektrozaworku do CO2 więc niewiadomo czy do paliwa będzie szczelny na podciśnienia jakie tam występują - nie są one aż tak duże. Pamiętaj również aby zainstalować elektrozaworek jak najbliżej tego trójniczka (po sciągnięciu obudowy filtra powietrza łatwo to zauważyć). Tu możesz sobie zobaczyć jak ja to zrobiłem http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=28114 fotki na 1str