PDA

Zobacz pełną wersję : Regeneracja spoilera



Lukasch44
12-12-05, 19:49
Może ktoś wie gdzie na śląsku da sie zrobić coś takiego???? Zależy mi na czasie :) kupiłem dokładkę przednią od VTI i jest trochę sponiewierana :( chciałbym ją założyć jeszcze przed świętami.
ps. Robił ktoś już taką regenerację???? Efekt jaki??? Pozdr.

AndMal100
12-12-05, 21:30
U mnie w Oświęcimiu jest miszczu od takich cudów, jak co to wal na priv...podjadę jutro i sciągne od niego telefono:)

Lukasch44
13-12-05, 22:03
Znalazłem już w swojej okolicy( Katowicach i Chorzowie). Mam nadzieję że to też wirtuozi w swoim fachu :) Jeżeli nic z tego nie wyjdzie to napewno się odezwę. Dzięki Pozdrawiam

AndMal100
14-12-05, 15:39
Zapytaj czy potrafia zrobić i za ile dokładeczki pod zderzaki, kopia EK9:)

Lukasch44
17-12-05, 23:02
ok. Zapytam. Jestem umówiony po świętach. Jak będę coś wiedział to się odezwe.

Hycelius
18-12-05, 09:47
Ta dokładka jest przecież z absu. Poza szpachlem chyba nic innego nie wymyślą.Ale to raczej i
tak popęka w krótkim czasie.

AndMal100
18-12-05, 14:59
Ta dokładka jest przecież z absu. Poza szpachlem chyba nic innego nie wymyślą.Ale to raczej i
tak popęka w krótkim czasie.
Taaaaaaa....a jak są klejone i uzupełniane popekane zderzaki.....szpachlą...?

ppm702
18-12-05, 15:49
Ta dokładka jest przecież z absu. Poza szpachlem chyba nic innego nie wymyślą.Ale to raczej i
tak popęka w krótkim czasie.
Taaaaaaa....a jak są klejone i uzupełniane popekane zderzaki.....szpachlą...?
po klejeniu niestety szpachlą... :? Ale przy zastosowaniu szpachli do tworzywsz sztucznychy nie ma problemu z odprysami :D

AndMal100
18-12-05, 15:56
po klejeniu niestety szpachlą... Ale przy zastosowaniu szpachli do tworzywsz sztucznychy nie ma problemu z odprysami
I tutaj się z Toba zgadzam PPM. Miałem w starym aucie poprawiany w ten sprosób zderzak, w ty też jest sklejony i nic nie widać i nic nie peka. Jestem przekony, że zależy to od fachowości i dokładności osoby, która robi regenarację:)
PS. Na jesień szukałem speca od regenarecji felg (niestety trochę sie poobijały) i znalezłem tenich fachowców, którzy ubytki w rancie uzupełniają....szpachlą.....:(.