PDA

Zobacz pełną wersję : Nie odpala :(



lokuwawa
14-11-08, 23:30
Czesc mam problem taki , ze dzis rano jak chcialem odpalic Haline to zaniemogla. Kreci kreci i nic. Jest to civic 1.4 is . Dzis przelutowalem sterownik pompy paliwa ale to nic nie pomoglo. Akumulator ok.Nie wiem gdzie szukac problemu! Dodam , ze teraz jestem w anglii i wolal bym sam cos zrobic z samochodem , a nie prosic sie jakiegos mechanika , ktory mnie skasuje na ciezka kase. Moze macie jakies wskazowki. Przejzalem forum i nic podobnego nie znalazlem oprocz rozrzadu , ale podobno zostal zmieniony przez poprzedniego wlasciciela 4000 tys km temu i jak kupowalem samochod i w serwisie powiedzieli mi , ze to prawda. Prosze o jakies rady. Z gory dzieki.

Skoti
15-11-08, 00:18
Sprawdz czy masz iskre. Ile masz paliwa w baku ? Wiem że 1.4 maja problem z odpaleniem gdy jest niski poziom paliwa

jero11
15-11-08, 00:38
iskra na świecach jest?

yuma
15-11-08, 13:46
ja mialem 2 tygodnie temu taka akcje, po prostu hanka postanowila nie odpalic, trwalo to tydzien po czym jak gdyby nigdy nic wszystko wrocilo do normy, w ciemno to wilgoc mogla byc, wiec podotykaj wtyczki, rozepnij zepnij i niech odpala, w koncu to honda to sie nie psuje :D

lokuwawa
15-11-08, 16:57
Wlasnie wszystko rozeszlo sie o iskre :) Swiece chyba od nowosci nie zostaly wymienione. Jednak nie do konca nalezy ufac poprzednim wlascicielom po raz kolejny sie o tym przekonalem. Ale najwazniejsze , ze Hania smiga jak zla . Pozdro

lokuwawa
17-11-08, 16:56
Problem powrocil :( 2 dni spokoju po wymianie swiec i znow to samo kreci kreci i tyle. Nie wiem moze to problem pogody w uk , ze tu tak wilgotno a Hania cale swoje zycie spedzila w pl. Moze to kable! Pomocy bo juz nie mam pomyslu.