PDA

Zobacz pełną wersję : HMMM czy jest sens dłubac na maxa ITR--->N/A????



krystianITR
08-12-04, 20:19
Tak sobie mysle czy jest sens ??? Bo wiadomo nawet jak wydłubie z ITR wszystkie poty i tak na zawodach sss nie bedze szans!!!!.Ogolnie 1/4 to juz nie streetracing tylko dragracing wiec kazdy robi lekkie stare auta--> jak ja to mowie smietniki z mocnymi motorami.
Wiec albo robic smietik na kołkach albo mocnego miec itr i troche sie polansowac :wink: sam juz nie wiem dlatego rzucam temat moze cos madrego podpowiecie bo juz mnie łeb boli od myslenia

kosiniak
08-12-04, 20:28
oj widze Krystian że poważnie potraktowałeś naszą dzisiejszą rozmowę, ja osobiście jak bym mial pieniazki na "smietnik" odposcil bym se ITR, ale to tylko moje skromne zdanie, pozdro

LIO
08-12-04, 20:37
szanse mozesz miec, ale to musialoby byc naprawde dlubanie na maksa, za chore pieniadze, no i autkiem tym nie jezdzilbys juz na codzien. Witka itr jest/byl szybki, ale nadawal sie jeszcze na codzien, zeby byc najlepszy w profi (lepszy od Mielcarka), integra musialaby przyjezdzac na lawecie, zalewana byc paliwem sportowym.....
Dla mnie jesli jezdzic i scigac sie na 1/4 mili, to tylko drugim autem, a na codzien miec ladne i do tego w miare jak na potrzeby szybkie auto ( a takie juz chyba masz)

Vassago
08-12-04, 20:52
jako posiadacz bądź co bądż kultowego Itra odpowiem krótko.
Nie ma...
Moim celem jest w przyslosci zejscie ponizej 14s i tylko tyle. Będę młócił dresów w BMW jezdzac codzienne autem do pracy. W srodku kanapa i audio. Jak mnie kiedys bedzie stac to zbuduje auto tylko do dragu. (choc ciagnie mnie bardziej w strone rajdów)
Szkoda niszczyc ITRa przerabiajac go na potwora... to piekne auto

Prezesiak
08-12-04, 21:29
Zgadzam sie z przedmowca.Pozatym gdybym mial szczescie posiadac itr'a to nie mialbym sumienia go psuc....za fajny i za rzadki samochod do tego.

krystianITR
08-12-04, 21:36
Zgadzam sie z przedmowca.Pozatym gdybym mial szczescie posiadac itr'a to nie mialbym sumienia go psuc....za fajny i za rzadki samochod do tego.


Szkoda niszczyc ITRa przerabiajac go na potwora... to piekne auto
Mysle ze psuc nie bede. Bo jak juz ,odelzenie auta polegało by na załozeniu elementow z carbonu.
Powiem szczerze ze jak bym mogł odzyskac wsadzone pieniadze w ITR jezdził bym seria a na 1/4 zrobił smientnik na kołkach
Tylko kto myslał o tym rok temu .Przyznajcie sami sss z roku na rok poziom idzie w tepie masakrycznym do przodu.
Wiec mysle ze zrobie itr-a i bede sie lansował. :wink:

Pietja
08-12-04, 22:04
a ja zastanawiam się nad podejściem twoim Krystian.... czy jest sens tuningować auto skoro i tak nie będę miał najszybszego w Polsce? Czy jest sens tuningować auto skoro i tak nie będę miał najszybszego na świecie? Czy jest sens robić cokolwiek skoro zawsze i tak ktoś będzie lepszy? Nic tylko się zabić :wink:

Nevada
08-12-04, 22:05
Ładny ITR potrafiący stuknąć 13 to jest właśnie to.
Takie autko nie będzie już pewnie zbierać laurów na 1/4, ale na imprezkach typu track-day na Miedzianej Górze albo w Poznaniu będzie baardzo konkurencyjną maszynką.

Tak jak mówi Vass, iść w NA ale nie "po trupach".

ARTX
09-12-04, 00:52
jak bym mogł odzyskac wsadzone pieniadze w ITR
moze czesc bys odzyskal :wink: daj znac jak bedzie cos 4 sale :D

itr
09-12-04, 01:34
Tak sobie mysle czy jest sens ??? Bo wiadomo nawet jak wydłubie z ITR wszystkie poty i tak na zawodach sss nie bedze szans!!!!.Ogolnie 1/4 to juz nie streetracing tylko dragracing wiec kazdy robi lekkie stare auta--> jak ja to mowie smietniki z mocnymi motorami.
Wiec albo robic smietik na kołkach albo mocnego miec itr i troche sie polansowac :wink: sam juz nie wiem dlatego rzucam temat moze cos madrego podpowiecie bo juz mnie łeb boli od myslenia

LANS to jest kurde S klassa albo Mpowerem E46 kolego a nie integra.

Nie wiem jak ty, ale ja robie auta dla siebie a nie poto aby wygrac SSS, czy inne. Auto ma byc szybkie, killowac i zadziwiac ale nie musi wygrywac z Oplem torowym, ktory normalnie niedalby rady pokonac calej Marszalkowskiej w Wawie bo by sie zepsiul 8)

Mystek
09-12-04, 02:44
DOKLADNIE. przedmowcy dobrze napisali ... masz ITR owszem bawrdzo ladne auto samo w sobie, wsadz ile mozesz by uzykasc wieksza moc N/A i tak zostan ... na swiatlach i calym miescie skillujesz kazdego a jesli chcesz zdobywac te puchary w SSS to buduj cos ala Corska GEKO za resze pieniedzy tak jak powiedziales smitnik z mocnym motorem.

Vassago
09-12-04, 02:55
tya... tylko, ze wszystko rzchodzi sie o kasę... niedawno zrozumialem, ze ladowanie wszystkich absolutnie wszystkich zarobionych $$ w auto to głupota. Gdybym miał środki jak Wy, mialbym zapewne inne podejscie. Na wiosnę chce sobie kupić motor, przydałoby sie zmienic komorke, kupic nowe buty i mase innych pierdól na ktore szkoda mi bylo jeszcze niedawna forsy.

a ITR nie jest do lansu... Itr jest dla mojej satysfakcji. Przed sekunda wrocilem z Ochoty ze srednia predkoscia 180 km/h wchodzac w kazdy zakret bokiem. Przelecialem przez łuki na Toruńskiej z pedałem w podłodze ufajac calkowicie LSD... Usmiech nie schodzi mi z geby. Mam najlepiej prowadzace sie FWD na swiecie i parafrazujac reklame żywca... to jest naprawde dla mnie ważne.

itr
09-12-04, 09:35
Na wiosnę chce sobie kupić motor, przydałoby sie zmienic komorke, kupic nowe buty

...pompowane adidasa, ortalionowy dres, ladnego bejsbola bo ostatni sie stepil na czyichs plecach no i ochranicz na gebe jak z banki jade frajerom pod kebabem :lol: :wink:

Tomo
09-12-04, 10:29
Robert ty geju...

Tylko sie nie przeprowadz na tą ochotę :D

boomer
09-12-04, 11:18
Mozna zrobic naprawde mocna ITR, ktora ma szanse w profi. Tyle ze koszt takich prac bedzie kosmiczny (np. patrzac na cennik na kingmotorsports). No i na jazde miejska to sie nie bedzie nadawac. ITR wydaje mi sie ze ty skonczyles na takim wlasnie etapie, tzn. szybka Integra ale sluzaca takze do jezdzenia na codzien. Krystian musisz wybrac - albo poswiecasz ITR i robisz go tylko na 1/4 albo konczysz prace na pewnym etapie tak zeby auto sluzylo jeszcze na codzien. A sens jest zawsze - na tym polega tuning :)

itr
09-12-04, 12:38
Moja sie nadawala do jezdzenia ale to i tak bylo ciut meczace :)
Nie widze sensu robienia ITR na 1/4 - najlepiej lekka crka z B18C (no chyba ze jest duuzo kasy na odchudzanie).
Mysle, ze w tym sezonie Mielcar moze dostac od pewnej HI - we will see
:-) ale nie bedzie ona juz jezdzic po miescie.

A wogole to poco tuningowac? Lepiej kupic se Mpowera E30/E36, ubrac nowy dres, zaczesac fryz na zel i wyrywac na pindy pod sztechetowa w remizie. No moze jeszcze jakes audio i dobry stycker na szybe Pionka.

itr
09-12-04, 12:41
Przed sekunda wrocilem z Ochoty ze srednia predkoscia 180 km/h wchodzac w kazdy zakret bokiem. Przelecialem przez łuki na Toruńskiej z pedałem w podłodze ufajac calkowicie LSD... Usmiech nie schodzi mi z geby.

Wiesz, tez kiedys bylem mlody i zakochany ( 8) ) i tez myslalem, ze moja H nawet w zime daje rade bokami na drodze :) Wyladowalem w szpitalu a Hania na smietniku... ohh Robercik, Robercik...
BTW, moze bys przedstawil dziewczyne :wink:

boomer
09-12-04, 12:42
Wiesz, tez kiedys bylem mlody i zakochany
Pamietam to jak wczoraj, Werters Original... :D

Nevada
09-12-04, 15:04
Przelecialem przez łuki na Toruńskiej z pedałem w podłodze ufajac calkowicie LSD

kurde w 3mieście ciężko LSD kupić, ale faktycznie fajnie się po nim lata :570:

krystianITR
09-12-04, 15:43
Moja sie nadawala do jezdzenia ale to i tak bylo ciut meczace :)
.

W czym meczace było???

krystianITR
09-12-04, 15:51
Mysle, ze w tym sezonie Mielcar moze dostac od pewnej HI - we will see
:-) ale nie bedzie ona juz jezdzic po miescie.


O tym marzy, kazdy posiadacz H ,zeby opel poszedł w odstawke.Pewnie Mielcarek tez nie bedzie spał chyba wsadza swoj motor do corsy :evil:

LIO
09-12-04, 16:37
Oj Robert, Robert, ty zawsze wszystko ladnie ubarwisz :D
Juz widze te boki. Moze ciebie w fotelu na boki nosilo, a auto i tak jechalo prosto jak droga prowadzi, tylko przechylalo na zakretach.
Faktycznie, lepiej odstaw to LSD, bo po kwasach niezle opcje masz.

Tomo
09-12-04, 17:34
Przed sekunda wrocilem z Ochoty ze srednia predkoscia 180 km/h wchodzac w kazdy zakret bokiem. Przelecialem przez łuki na Toruńskiej z pedałem w podłodze zjadająć ostatni listek LSD... Usmiech nie schodzi mi z geby. Mam najlepiej prowadzace sie FWD na swiecie i parafrazujac reklame żywca... to jest naprawde dla mnie ważne.


LSD jest substancją halucynogenną, która zaburza proces odbioru wrażeń przez mózg. Działanie rozpoczyna się około pół godziny po zażyciu i trwa około 12 godzin. Indywidualne doznania mogą się bardzo różnić. Zwykle nastrój w jakim jest osoba zażywająca zostaje zintensyfikowany.

Widziane przedmioty wydają się jaśniejsze i mogą się poruszać albo zmieniać kształty. Kiedy już takie halucynacje się rozpoczną, nie można nad nimi zapanować ani ich przerwać. LSD fizycznie nie uzależnia, ale może spowodować uzależnienia psychiczne. W miarę zażywania LSD wzrasta tolerancja organizmu, ale przedawkowania nie są częste.

Po pewnym czasie od zażycia mogą się również zdarzyć krótkotrwałe nawroty halucynacji, co może być przerażające. Zażywanie LSD wiąże się z poważnymi schorzeniami psychicznymi, jak na przykład schizofrenia.

http://www0.bbc.co.uk/slovene/specials/images/1511_drugs_factfile/3151138_lsd555.gif

jinjet
09-12-04, 18:28
heheeheheheheheh ale podsumowanie heheeheh :D

kosiniak
09-12-04, 18:44
no dobre, ale co z Krystianem i jego ITR, tez LSD przed startem i bedzie wygrany????? :D

Nero
09-12-04, 18:59
Znaczy ze mozna sobie wogole darowac tuning, tylko trzeba cos zarzucic od czasu do czasu i juz :D

Gr00bY
09-12-04, 23:21
Vass - gdzieś ty śmigał po mojej Ochocie 180km/h :P Chyba coś Ci licznik albo nie masz litości dla zawiasu bo tu nie jeden potracił plomby :roll:

sc0rpion
09-12-04, 23:26
ok, wezcie sie juz nie smiejcie z Roberta, wymsknelo mu sie :lol:

Javo
10-12-04, 00:34
Wedlug mnie robienie auta tylko po to zeby wygrac jest troche nie halo. Jesli robic to dla siebie. Ja jeszcze nie dawno mialem jakies plany zeby pojechac jakas wysoka 13. Ale nic wiecej juz nie bede robil. Zobaczymy jaki czasik zrobie z ta lekka tylna klapa... :twisted: Jaki bedzie, taki bedzie. Zdecydowanie bardziej wole jezdzic po torze. Do tego ITR jest stworzony i tu mozna wykorzystac wlasciwosci tego samochodu.

Wiec jesli chcesz miec poprostu szybka Integre, to dlub, ale jezeli chcesz dlubac tylko po to zeby byc jakos w czolowce to mysle ze to nie ma sensu bo itak nie bedziesz :wink:

Pietja
10-12-04, 02:36
Wiec jesli chcesz miec poprostu szybka Integre, to dlub, ale jezeli chcesz dlubac tylko po to zeby byc jakos w czolowce to mysle ze to nie ma sensu bo itak nie bedziesz :wink:

8)

Vassago
10-12-04, 09:40
ja byłem seryjnym solem ciagle w czołówce... wiem wiem... tobyly inne czasy ;-)

odwalić sie odemnie narkusy... ja tylko wudziijitsu lubie...

Bero
10-12-04, 14:35
ja jezeli tylko bym mial kase to bym robil... nie gadajcie, ze mielcarka nie da sie zrobic... oczywiscie nie bedzie to juz auto do jazdy na codzien, ale mielcarek nie jest niezniszczalny...
itr, na ile jeszcze oceniasz potecjal swojej zoltej?? ile jeszcze moznaby osiagnac?? uwzam, ze gdyby sie poswiecilo to auto tylko na wyscigi mielcarek by zmienil imie z xawery na ksawey bo by chyba nie wiedzial jak sie nazywa

polkar
10-12-04, 17:34
Masz już wystarczająco szybkie auto, to powinno wystarczyć.
No chyba, że masz ambicje być lepszym od Mielcarka...

itr
10-12-04, 18:33
itr, na ile jeszcze oceniasz potecjal swojej zoltej?? ile jeszcze moznaby osiagnac?? uwzam, ze gdyby sie poswiecilo to auto tylko na wyscigi mielcarek by zmienil imie z xawery na ksawey bo by chyba nie wiedzial jak sie nazywa

zobaczysz... moze zmieni na ksawery jak go zolte cos objedzie :)

kosiniak
10-12-04, 18:41
co zolte???bo ja nie w temacie chyba????

LIO
10-12-04, 18:52
zolte H

Pietja
10-12-04, 20:44
ja myślę że dwie klasy należące w tym roku do opli przejdą w sezonie 2005 we władanie Hond.... wszystkie znaki na niebie na to wskazują :-)

krystianITR
10-12-04, 22:00
itr, na ile jeszcze oceniasz potecjal swojej zoltej?? ile jeszcze moznaby osiagnac?? uwzam, ze gdyby sie poswiecilo to auto tylko na wyscigi mielcarek by zmienil imie z xawery na ksawey bo by chyba nie wiedzial jak sie nazywa

zobaczysz... moze zmieni na ksawery jak go zolte cos objedzie :)

Boze tylko nie zółte :roll:

I zeby zmieni na , ksawery trzeba bedzie niskie 12 robic :wink:

Pietja
10-12-04, 22:37
nie przesadzaj, niskie 12 to turbo ledwo osiąga :-)

krystianITR
10-12-04, 23:12
nie przesadzaj, niskie 12 to turbo ledwo osiąga :-)
12.66 Mielcarskiego w 2004
A w 2005 buda bedzie duzo lzejsza!!!! :wink:

Javo
11-12-04, 00:59
12.66 Mielcarskiego w 2004
A w 2005 buda bedzie duzo lzejsza!!!! :wink:

Mielcarka. :wink: Xawery Mielcarek :wink:

krystianITR
11-12-04, 09:35
12.66 Mielcarskiego w 2004
A w 2005 buda bedzie duzo lzejsza!!!! :wink:

Mielcarka. :wink: Xawery Mielcarek :wink:
Wazny jest czas :roll:

PussyFaN
11-12-04, 09:51
MielcarkoFski ;-) sie nieliczy on powinien w "dragracing" startowac , a nie "streetracing" :P
Na zachodzie to rozróżniają i są klasy street i drag, kiedy u nas tak będzie ? :O

Krysiu nie przejmuj się rób wymiatacza!!!

p.s. A tłoków jak nie ma tak nie ma :/ Kacha wtopiła $$$ :twisted:

Pietja
11-12-04, 14:19
no 12.66 ładny czas ale nie sądzę by w przyszłym roku ta klasa zeszła dużo niżej... 12.3 będzie baaardzo dużym osiągnięciem.

krystianITR
11-12-04, 14:57
MielcarkoFski ;-) sie nieliczy on powinien w "dragracing" startowac , a nie "streetracing" :P
Na zachodzie to rozróżniają i są klasy street i drag, kiedy u nas tak będzie ? :O

Krysiu nie przejmuj się rób wymiatacza!!!

p.s. A tłoków jak nie ma tak nie ma :/ Kacha wtopiła $$$ :twisted:
No mam nadzieje ,ze kiedys unas bedzie ten podział!!!
Bo smeitnbika nie bede robił :wink:

Bero
11-12-04, 18:25
ZYZY, niskie 12 bedzie do zrobienia... mam caly czas nadzieje, ze pojawi sie jakas b18 przygotowana wylacznie na wyscigi...
i przypominam: Profi – FWD, wolnossące, pojemność silnika powyżej 1550 cm,
czyli pojemnosc dowolna... niska 12 jest tu do zrobienia bez problemu... dobrze wydlubane 3 litry...

Javo
11-12-04, 18:32
ZYZY........

He? :o

LIO
11-12-04, 18:38
ZYZY........

He? :o
:D
Dobre
I jeszcze ten "Shit" w avatarze ;)

Bero
11-12-04, 20:26
jeza, spojrzalem na avatar i skojarzylem z zyzym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sorki...... PEWNIE ZE PIETJA

Pietja
13-12-04, 00:58
:D