PDA

Zobacz pełną wersję : Książka serwisowa 7gen



delo
10-12-05, 21:32
Witam

Mam pytanie, bo mam włoską książke serwisową. W którym miejscu macie wybitą informacje o zamontowanym alarmie w książce ?

Pozdrawiam

Wojtek

Troll
12-12-05, 12:56
na 1 stronie
zreszta w domu sprawdze:)

delo
12-12-05, 13:45
A czy to normalne ze włacza mi się samoczynnie centralny zamek po 30 sek ? ( od zamknięcia auta)

Chyba ze jest tam jakiś alarm, auto dopiero mam 2 dni.

Wojtek

Leo261
12-12-05, 14:29
Tak, jezeli otworzysz centralny ale nie otworzysz drzwi, to po kilkunastu sekundach (nie wiem czy jest to 30 sek.) rygileki zamkna sie na nowo.
sorki nie doczytalem, ze po zamknieciu auta. jest mozliwe jezeli tak zostal zaprogramowany alarm. ja osobiscie spotaklem sie z takimi przypadakmi kiedy kluczyk jest w pozycji zaplon lub uruchomiony silnik

delo
12-12-05, 16:31
Tak, jezeli otworzysz centralny ale nie otworzysz drzwi, to po kilkunastu sekundach (nie wiem czy jest to 30 sek.) rygileki zamkna sie na nowo.
sorki nie doczytalem, ze po zamknieciu auta. jest mozliwe jezeli tak zostal zaprogramowany alarm. ja osobiscie spotaklem sie z takimi przypadakmi kiedy kluczyk jest w pozycji zaplon lub uruchomiony silnik

Właśnie :) np po wyjsciu auta mam już kluczyk w ręce i auto samoczynnie się zamyka.

Dzida
12-12-05, 16:42
Tak, jezeli otworzysz centralny ale nie otworzysz drzwi, to po kilkunastu sekundach (nie wiem czy jest to 30 sek.) rygileki zamkna sie na nowo.
sorki nie doczytalem, ze po zamknieciu auta. jest mozliwe jezeli tak zostal zaprogramowany alarm. ja osobiscie spotaklem sie z takimi przypadakmi kiedy kluczyk jest w pozycji zaplon lub uruchomiony silnik

Właśnie :) np po wyjsciu auta mam już kluczyk w ręce i auto samoczynnie się zamyka.

Bardzo dobra rzecz, jeśli ma się kluczyk w reku...

A jak nie?? :/

k9nbrad
12-12-05, 16:49
ja troszke odbiegajac od tematu ale nie bede zakladac nowego

wiecie moze jakies swiece do civica 1.4 96 rok ? bo nie mam ksiazki serwisowej ?


Pozdrow

LIO
12-12-05, 17:01
wiecie moze jakies swiece do civica 1.4 96 rok ? bo nie mam ksiazki serwisowej ?

a nie wiecie w którą stronę odkręcać śrubę na wale w 1.3 82 rok ????

temat jest o książce seriwsowej do 7 gen, a ty pytasz o świece do 6 gen.

bez książki dałbyś rade. Idziesz do sklepu i prosisz o świece NGK i podajesz dane auta i sprzedawca w katalogu Ci znajdzie, pomijając fakt, że na obudowie paska rozrządu masz napisane